Особливості зйомки у воді

Через 2 тижні — таке довгоочікуване літо. А це означає, що настав час фотосесій біля води, у воді і всього, що з нею пов’язано. Фотосесії в воді відрізняються від інших видів зйомки креативністю та неповторністю кадрів. Бризки і краплі в поєднанні з іншими образами дозволяють отримати справді незабувані образи.

Зйомка може бути організована під водою, на березі водойми, під дощем або в спеціальній аква-студії. Подорож на човні, пікнік на узбережжі, купання в басейні з дельфінами — ось лише мала частина можливих ідей. Підготовка до фотосесії в воді вимагає детального опрацювання: фон, одяг і місце для зйомки вибирають з урахуванням зручності і безпеки роботи моделі та фотографа.

Вибір місця для зйомки

Фотосесія в воді може проводитися в різних місцях. Найбільш популярні з них:

— море, океан

— водоспад, річка чи озеро

— басейн

— ванна, джакузі

— фонтан

— вулиці міста в дощ

— спеціальна аква-студія

Всі ці місця відмінно підходять для фотозйомки (вода завжди прозора і чиста). Купання з дельфінами або катання з гірок дозволять фотографу зробити яскраві знімки, а компанії — весело провести час.

Цікаві ідеї фотосесії з водою можна реалізувати, знімаючи дітей, закоханих, молодят або дівчат-моделей.

Я не буду розповідати про те як знімають дітей, закоханих, чи молодят і сконцентруюсь на водних фото дівчат-моделей.

Фотосет в воді — прекрасна можливість для будь-якої красуні продемонструвати себе. Якщо ви вмієте занурюватися в образ, гарні знімки забезпечені. Заздалегідь виберіть і продумайте тематику фотозйомки на природі:

— під дощем — такі фотографії добре виглядають в чорно-білому кольорі;

— підводна зйомка — буде потрібна спкеціальна техніка, терпіння і час, водостійка професійна косметика але результат того вартий;

— у фонтані — хуліганський фотосет в сміливому одязі.

Можуть використовуватися найрізноманітніші наряди для реалізації ідей фотосесії у воді (в платті, сарафані, купальнику).. Не варто забувати, що яскравий макіяж повинен відповідати тематиці!

Для зйомок на природі не потрібен штучний реквізит. Наприклад, якщо з води видно камінь, можна використовувати його, щоб обіграти образ русалоньки. А щоб організувати зйомку з іншими моделями, згадайте про свято Івана Купали, коли красуні плетуть вінки та пускають їх пливти за течією. Все, що потрібно — фотоапарат і компанія дівчат. 

Що до поз, тут може відчуватись легка недбайливість. Наприклад, сутулість для показу оголеної спини з краплями води. Натуральність поз — не найкраща ідея. Вміння обігрувати згини власного тіла, настрій, чи одяг, який ви рекламуєте, здатність довго триматися в незручних позах, чи затримувати дихання (якщо зйомка проходить під водою) — все це обов’язкові навички для професійної моделі.

Під час позування моделі в воді фотографу варто враховувати цілий спектр особливостей. При зануренні тіло людини стає коротшим і змінює свої пропорції. Заходити у водойму потрібно по лінію суглобів. Невдале розташування рук і ніг зробить їх широкими, вузькими або кривими. 

Модель під час фотосесії у/біля води може сидіти, лежати, стояти або бігти. Руки зручно розташувати на поясі або закинути за голову. Занурюючись під воду по лінію очей вдасться зробити кілька незвичайних кадрів з відображенням. Особливо ефектно виходять кадри з бризками в русі.

Використовуйте теплу пору року з користю. Фотосесія у воді буде викликати приємні спогади про нього довгими осінніми та зимовими вечорами.

Читайте также:   Робота моделлю в Китаї

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.