Головні правила трейдера

Кажуть правила створені для того, щоб їх порушувати. Але що, якщо власні правила — це єдине, що може ставити певні рамки. Здавалося б, трейдинг — професія мрії. Ти сам собі наданий, сам створюєш стратегії і приймаєш важливі рішення, самостійно відповідаєш за результат. Але, як же контролювати свою діяльність, коли сам собі начальник? Для того, щоб трейдинг з продуманої стратегії, не перетворився на небезпечну гру, потрібно створити свої правила торгівлі.

З огляду на мій багаторічний досвід і досвід моїх клієнтів, я зміг визначити такі правила:

1. Якщо при відкритті угоди, Ви сумніваєтеся, варто її відкривати чи ні — не відкривайте. Інтуїція в трейдингу значить багато, аналізуючи і вивчаючи ситуацію на ринку, Ви підсвідомо вже могли помітити те, в чому боїтеся собі зізнатися — провальну операцію. Як тільки почуття сумніву виходить на перший план — не варто ризикувати.

Читайте также:   Поради для інвесторів-початківців

2. Не поспішайте при вході в угоду. Краще втратити можливість прибутку, ніж залишитися без нічого. Якщо угода вимагає моментального вирішення, і тим самим квапить вас, відмовтеся від неї і дочекайтеся нової.

3. Кількість витрачених годин за трейдерством, не завжди дорівнює якості, а точніше — ніколи. У всьому потрібно знати міру, проводячи біля моніторів години, аналізуючи ринок, швидше ваш мозок просто втомиться і перестане давати свіжі ідеї.

4. Завжди прорахуйте варіант збитків, перед тим як заходити в угоду. Знати збитки наперед — зовсім не погана прикмета, а правильний стратегічний хід. Ситуації на ринку бувають різні, потерпіти невдачу може кожен. А ось якого розміру буде шкоди можна прорахувати наперед і бути до цього готовим.

Читайте также:   5 порад для трейдерів-початківців

5. Не залазьте глибоко в збиткові угоди. Ходять легенди, що з явно збиткової угоди можна знайти вихід, вдаючись до різних теорій і стратегій. Але я раджу бігти, як тільки угода стає збитковою. Краще закрити операцію в невеликий збиток, ніж втратити все.

6. Трейдинг — зовсім не новий вид розваги. Це серйозна робота, яка вимагає уваги і зосередженості. Краще якісно приділити кілька годин торгівлі на валютному ринку, ніж поєднувати її з переглядом смішних відеороликів або фільмів.

7. Невдачі бувають у кожного, а на фінансовому ринку й тим більше. Тому, кожен свій прокол потрібно приймати, вивчати і аналізувати. Щоб уникнути депресії або зливу рахунку через емоційний сплеск, потрібно працювати над ставленням до збитків, в першу чергу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.