TVORCHI про Євробачення, сингл «Мова тіла», новий кліп і запис нового альбому!

У студії SHARK Radio

TVORCHI — це тернопільський дует, що складається з вокаліста Джеффрі Кенні та автора музики Андрія Гуцуляка, які познайомились, навчаючись в одному університеті на фармацевтів. Гурт здійснив прорив у своїй творчості завдяки синглу «Believe» з другого альбому Disco Lights, який вийшов у 2019 році. Пісня органічно стала займати високі позиції в чартах, а музичний відеокліп на неї вже досяг більше півтора мільйона переглядів в YouTube без будь-якого просування. До того ж бюджет відеороботи склав всього $100 і був відзнятий протягом трьох днів в Тернополі.

Наступний їх сингл #не_танцюю вже також отримав свій органічний мільйон переглядів і підкорив своєю іронічністю і стилем українських слухачів. А вже у 2020 гурт став сенсацією Національного відбору на Євробачення-2020! Вони пройшли у фінал з першого місця, а «західність» їх звучання підкреслили навіть Тіна Кароль. Їх останній сингл — Мова тіла є суперлітнім подарунком слухачам. А відео на трек світле, яскраве, наповнене сонцем і коханням. Відзняли його ще минулої осені. Зараз артисти дуже активно працюють над третім альбомом, реліз якого планують на початок осені.

Читайте также:   Євген Сморигін (Дизель Шоу) - про гумор, гастролі та найбільш незвичайний виступ

TVORCHI своїм вайбом нової української музики й нестандартного звучання є яскравими представниками нашої сучасної культури. Слухаючи їх музику всі дивуються, що вона made in Ukraine. Цікаво, що запис їх альбому відбувається дистанційно. Кожен з музикантів записує свої партії у себе вдома: Андрій і Джеффрі вперше у своїй музичній кар’єрі свідомо відмовилися від студійних умов задля дотримання режиму ізоляції.

 

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.