Міністр охорони здоров’я стурбований зростанням захворюваності COVID-19 — можливі додаткові обмежувальні заходи

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу висловив стурбованість кількістю захворюваності COVID-19 і закликав українців дотримуватися протиепідемічних заходів.

«Навіть у найважчі часи — у квітні, коли у нас була напружена ситуація, у нас ніколи не було 689 осіб, які захворіли в один день. Уже протягом тижня ми спостерігаємо підвищену кількість зареєстрованих випадків коронавирусної хвороби. Уже протягом тижня я, як міністр охорони здоров’я, прошу вас дотримуватися тих правил безпеки, тих рекомендацій, які у нас є», — заявив він.

За його словами, міністерство буде пропонувати ряд заходів, щоб врятувати життя українців.

«Звичайно, в ситуації, коли у нас є таке підвищення кількості, ми будемо пропонувати проведення певних заходів — заради вашого здоров’я і життя», — резюмував міністр.

Читайте также:   Хворих на коронавірус в Україні вже понад 9 тисяч: дані по регіонах

Відзначимо, не тільки прості українці ігнорують дотримання карантину, а й вищі державні чиновники — зокрема, президент України Володимир Зеленський недавно пив каву разом з підлеглими в кафе, коли це ще було під забороною. Поліція склала адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) на всіх учасників цього кава-брейку.

У МОЗ також зазначають, що підвищення кількості захворювань COVID-19 спостерігається не тільки в Україні, але і в ряді європейських країн.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.