МОЗ почало в Україні «велике дослідження», яке допоможе визначити, скільки людей хворіють на коронавірус

Потенційно в країні — 132 тисячі хворих

В Україні 132 тисячі потенційно хворих на коронавірус людей. Про це під час брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, підтвердивши при цьому, що такі дані не є підтвердженими.

За його словами, за даними ВООЗ, в середньому у світі виявляється всього 30% хворих Covid-19. Наприклад, Китай під час спалаху виявляв 31% хворих.

— В Україні в травні доходило до 40-45%. В середньому ми можемо говорити — за моделлю ВООЗ — що десь в середньому в Україні можливо потенційно хворіє 132 тисячі осіб. Але ці дані не є підтвердженими. Це модельна ситуація, — заявив Ляшко.

Читайте также:   Коронавірус в регіонах: у двох областях понад 100 хворих за добу

Він додав, що для того, щоб підтвердити або спростувати ці дані, в Україні стартує велике дослідження імуноферметного аналізу.

— Воно буде діяти на території всієї України. Вибірково. На наявність імунітету серед населення. Особливо в містах та населених пунктах, що постраждали від спалахів. Де було багато хворих медичних працівників. Це робиться для того, щоб потім змоделювати й підтвердити дослідженням — це реальна статистика або все-таки ця модель не спрацювала, — підкреслив Ляшко.

Він також розповів про те, що на цей час в країні вмирає кожен 30-й хворий на Covid-19. Всього на коронавірус захворіли 34 063 людини. При цьому у Львівській області за 24 години підтверджений 171 новий випадок.

Читайте также:   Прем'єр-міністр Італії: з 4 травня відновлюємо роботу на будівництвах і відкриваємо парки

Напередодні Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 31 липня. Також до цього часу свої двері не відкрили заклади відпочинку для дітей. Рішення про їх діяльність влітку буде прийматися 22 червня.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.