Де українці зустрічатимуть Новий рік-2020

Дві третини українців — в колі сім’ї. І лише 2.6% населення підуть до ресторану або клубу

Найпопулярнішим форматом для зустрічі Нового року в наших співвітчизників залишається домашнє свято. 67% українців проведуть новорічну ніч у себе вдома, в колі сім’ї.

Відповідне дослідження провів фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Згідно з даними соціологів, ще 16,5% українців зустрінуть Новий рік у гостях, у друзів або родичів — тобто, по суті, приєднаються до тих двох третин населення країни, які святкують вдома.

На частку інших варіантів доводиться набагато менше опитаних. Третя за чисельністю група населення — 6,3% українців — поки не визначилася (на момент опитування, яке проходило 13-17 грудня).

Читайте также:   ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018»

3,4% українців планують святкувати прихід Нового року-2020 на самоті, перед телевізором. Ще 0,5% опитаних сказали, що проведуть новорічну ніч «в колі інтернету».

Лише 2,6% учасників опитування вийдуть в люди і піднімуть келих шампанського під новорічний передзвін дзвонів в публічному закладі — ресторани, клуби, інші розважальні установи. 0,6% респондентів проведуть новорічну ніч у подорожі Україною і стільки ж — за кордоном. Інші варіанти відповідей назвали 0,4% українців.

Опитано 2017 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.