Друзі Лагерфельда створили сорочки на честь відомого дизайнера

Друзі Карла Лагерфельда представили білі сорочки в рамках благодійного проекту «Данина Карлу: біла сорочка». Лімітована колекція присвячена дизайнеру, який пішов з життя у лютому 2019 року.

Зокрема дизайнери Карін Ройтфельд, Томмі Хілфігер, Себастьян Жондо, Такаші Муракамі та супермоделі Кара Делевінь, Кейт Мосс, Діане Крюгер створили свій дизайн головної складової гардероба Лагерфельда, взявши за основу модель від Hilditch & Key.

Наприклад, радник по стилю в Karl Lagerfeld і куратор проекту Карін Ройтфельд представила сорочку з корсетом і деталлю в правій передній частині, яка відстібується. На моделі авторства Кари Делевінь зображені лев, слон і символи, що повторюють татуювання моделі та актриси. Томмі Хілфігер запропонував дизайн з рукавами в кольорі американського прапора і зірками уздовж планки ґудзиків. А Кейт Мосс написала на своїй сорочці уривок з вірша Сонні Холла про сміх і щастя під назвою «Стискаючи ручки».

Читайте также:   8 трендов 2018 о которых все говорят

Сорочки з’являться у продажу 26 вересня в онлайн-магазинах Karl.com і Farfetch. Всього представлено сім моделей, кожна з яких доступна в 77 екземплярах і коштує € 777. Такий символізм не випадковий: сімка була улюбленим числом Карла Лагерфельда.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.