Японський алгоритм загрожує залишити без роботи моделей, які приміряють одяг для інтернет-магазинів

Компанія DаtaGrid, заснована вихідцями з Університету Кіото, розробила алгоритм для створення зображень людей, які не відрізняються від фото на сайтах онлайн-магазинів одягу. Турнікети моделі «одягаються» в будь-який одяг і приймають типові для рекламних фото пози на тлі білого фона з характерним освітленням.

Роздільна здатність кожної фотографії 1024 на 1024 пікселів. Оглядачі Futurism називають зображення моделей «найбільш реалістичними, що ми коли-небудь бачили».

Як повідомляється, в основі створеного DataGrid алгоритму лежить генеративно-змагальна нейромережа, що складається, як правило, з двох частин: одна вчиться створювати зображення, а друга намагається визначити, реальна фотографія чи ні. Коли «арбітр» починає плутати штучні зображення зі справжніми, навчання вважається успішно пройденим.

У DataGrid відзначають, що їх розробка буде комерціалізувати вже найближчим часом: передбачається, що першими клієнтами компанії стануть онлайн-магазини одягу та рекламні агентства, які отримають можливість істотно економити на послугах живих моделей і фотостудії.

Читайте також: МАША ЄФРОСІНІНА ПРЕЗЕНТУВАЛА ВЛАСНИЙ БРЕНД ДОМАШНЬОГО ОДЯГУ

Читайте также:   SpaceX і Blue Origin візьмуть участь в ініціативі NASA з доставки вантажів на поверхню Місяця

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.