Сиве волосся — це не просто нормально, але й красиво

Сиве волосся — це не просто нормально, але й красиво

Сиве волосся — це не просто нормально, це красиво: тепер в б’юті-індустрії по-новому сприймають сивину. Її не просто пропонують не зафарбовувати, а навпаки — фарбуватися в сивий, попелясто-сірий, платиновий холодний блонд стало модно. Про це говорять стилісти — і своїм прикладом це підтверджують селебрітіс: модель Кріссі Тейге, Леді Гага, Мей Маск, Аріана Гранде з’являються на публіці з ідеальним сріблястим волоссям — і мають класний вигляд.

За даними Pinterest, пошукові запити за словосполученням going gray в 2018 році зросли на 879%. З часів Стародавнього Єгипту і до наших днів волосся прийнято було фарбувати, приховуючи сивину. В останній раз сріблясте волосся було в моді в 18 столітті, за часів правління королеви Марії-Антуанетти.

Читайте также:   Лучшие сериалы этого года получившие Эмми

Експерти компанії Joico, яка випускає барвники і косметику для волосся, підтверджують, що продажі фарб, які обіцяють надати локонам платиновий відтінок, значно зросли. «Ми живемо в той час, коли індивідуальність і автентичність високо цінують», — говорить директор з маркетингу Joico Енні Ху, пояснюючи, що жінки хочуть виглядати природно, їм більше не подобається приховувати щось у своїй зовнішності.

Якщо у вас немає сивини, треба сказати, домогтися бездоганного сріблястого відтінку непросто — в деяких випадках знадобиться кілька фарбувань. Для того щоб підтримувати відтінок і не допустити появи жовтизни, вам знадобиться догляд для волосся з бузковим пігментом — зазвичай такі засоби є в лініях для блондинок.

Читайте также:   Сериалы 2018 года: досуг с пользой для интеллекта

Читайте також: БРИТАНСЬКА КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА II ПРИЙШЛА НА ЦЕРКОВНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ВУЛФЕРТОНІ У НОВОМУ ОБРАЗІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.