Вікторія Бекхем запустись свою брендову лінійку косметики

Це все-таки відбудеться. Британський дизайнер, ікона стилю Вікторія Бекхем оголосила про запуск косметичної лінії Victoria Beckham Beauty, яка стане частиною її однойменного бренду.

«Я хочу піклуватися про жінок зсередини і зовні, надаючи їм необхідні предмети для макіяжу, догляду за шкірою, аромату і гарного самопочуття, які, як мені здається, мені потрібні в моєму власному житті», — сказала Бекхем в своїй заяві.

Victoria Beckham Beauty починає свою історію як цифровий бренд, який буде продаватися на офіційному сайті, а підтримку забезпечить NEO Investment Partners. Бренд буде базуватися в Нью-Йорку, а в якості співзасновника і виконавчого директора компанія залучила Сару Крил, яка має 25-річний досвід роботи в індустрії краси, а також співпрацювала з такими компаніями, як Prada і Bobbi Brown Cosmetics.

Читайте также:   Disney покупает легендарную американскую кинокомпанию

До того ж, зовсім недавно Крил була керівником відділу глобального розвитку і маркетингу косметики в Estée Lauder, де вона вже співпрацювала з Бекхем в роботі над успішною капсульною колекцією Victoria Beckham x Estée Lauder.

«У Вікторії є вроджена любов до краси, яка почалася, коли вона була дуже маленькою і з роками не ослабла. Ця справжність буде впливати на всю бізнес-стратегію, і, оскільки Вікторія контролюватиме абсолютно все, лінія буде розвиватися і бездоганно курируватись «, — сказала Крил в своїй заяві.

Першу колекцію косметики можна буде побачити в рамках Лондонського тижня моди на показі Victoria Beckham осінь-зима 2019/20.

Читайте також: НАЙСКЛАДНІША РОЛЬ ЛЕОНАРДО ДІ КАПРІО

Читайте также:   Коллекция свадебных тортов от Vera Wang

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.