Virgin Galactic та Under Armour показали космічні костюми для туристів

Компанія Virgin Galactic британського мільярдера Річарда Бренсона та американський спортивний бренд Under Armour створили першу у світі колекцію одягу для космічних туристів. Речі показали на презентації в Нью-Йорку в спеціально створених умовах невагомості. Однією з моделей виступив сам Бренсон.

Наряд для польоту в космос складається зі скафандра, взуття, костюма для тренувань і лімітованої серії курток для космонавтів. У розробці колекції брали участь лікарі, інструктори космонавтів, пілоти та інженери.

Для кожного туриста Virgin Galactic пошиють індивідуальний комплект одягу, заявила компанія. Костюм прикрасять прапором країни, громадянином якої є мандрівний. Усередині костюма буде прозора кишеня «для фотографії коханих, які в буквальному сенсі виявляться близько до серця».

Читайте также:   Family Decor - особлива атмосфера домашнього затишку і тепла

За даними на кінець червня, квитки на суборбітальну подорож Virgin Galactic купили 603 клієнти. Вартість 10-хвилинної поїздки становить 250 тисяч доларів. Компанія вже провела два випробувальні польоти з командою. Перший комерційний політ Virgin Galactic відбудеться у 2020 році.

На показі в Нью-Йорку Річард Бренсон представив комбінезон, в якому планує відправитися в першу космічну подорож.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.