Zara буде виробляти одяг з екологічних тканин

Іспанський бренд одягу Zara пообіцяв, що повністю перейде на екологічні тканини до 2025 року.

До кінця 2019 року бренд представить екологічну лінію Join Life, яка складе 20% від всієї продукції бренду. А з 2025 бавовна та льон в колекціях будуть органічними, а поліестер — переробленим.

« Сталий розвиток — це завдання неминущого значення, до виконання якого залучені всі співробітники Inditex і яку ми успішно просуваємо серед наших постачальників. Ми розраховуємо зіграти важливу роль у трансформації модної індустрії» — підкреслив виконавчий директор Inditex Пабло Ісла.

Власник компанії Zara пообіцяв, що інші бренди, які також входять в підпорядкування, — Zara Home, Massimo Dutti та Pull & Bear — також буа, одяг, екологія, Massimo Dutti, Pull&Bear, дуть наслідувати приклад материнської компанії.

Читайте также:   Бред Пітт: Квентін Тарантіно працює над міні-серіалом за мотивом «Одного разу в Голлівуді»

В Іспанії, Пекіні та Шанхаї Zara запустила послугу зі збору старого одягу за допомогою кур’єрів для тих, хто вважає за краще робити покупки онлайн. Подібні проекти запустять до кінця 2019 го в Лондоні, Парижі та Нью-Йорку.

За статистикою, багато речей купуються для разового або сезонного носіння, однак покупці несміливо беруть участь в проекті бренду з приймання та перероблювання непотрібного одягу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.