19-й сезон Odessa Fashion Day

З 11 по 14 квітня в Одесі проходив 19-й сезон Odessa Fashion Day. На ці 4 дні гості занурилися в атмосферу краси і стилю. На різних локаціях Одеси було представлено 26 колекцій від дизайнерів з усієї України.

11 квітня у французькій кондитерській «Bize D’Amour», з ініціативи організаційного комітету Odessa Fashion Day, вперше відбувся конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє. Південь». Було представлено 7 міні-колекцій від юних талантів. Журі в особі Богдана Касс, Дмитра Доманова, Івана Фотеско і під керівництвом Олександри Какуріної визначило трьох переможців.

За третє місце Катерині Орел презентували авторський трек від Катерини Македонської і Діми Ніколова, подарунок від Babyliss і процедуру чищення зубів від компанії Granddent. Вероніка Мікуліна, володарка другої премії, отримала швейну машинку від партнера проекту Softtorg. Перше місце, а разом з ним можливість взяти участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє» в Києві і гранд на суму 10 000 грн на розвиток власного бренду від центру жіночого розвитку «Woman Insight», дісталося Ірині Даніліній.

Читайте также:   Коллекция свадебных тортов от Vera Wang

12-14 квітня основна частина показів відбулася на головному подіумі 19-го сезону Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесміськелектротранс». Завдяки допомозі Одеської міської ради у Odessa Fashion Day з’явилася унікальна можливість приймати дизайнерів і гостей проекту в красивому історичному місці на Олексіївській площі, 21а. На кілька днів унікальний музей з його експонатами став професійним майданчиком для модних показів. 12 квітня свої колекції представили Kass, КОЛЕКТИВ & ANNET, LanaVann, Isabelle Tausch, Nikita Melenevski і MySoul by MARIYA SVIDA. Фіналом другого дня сезону став показ від Ivan Fotesko на позаподіумній локації «Ministerium».

Третій день сезону стартував з лекторію. У стінах художнього музею, завдяки співпраці з Alliance Francaise Одеса, пройшла творча зустріч з французьким екодізайнером Isabelle Tausch (творчий псевдонім Isagus), яка розповіла про свою роботу в рамках лекції «Présentation de la créativité d’Isagus». Продовжився лекторій на закритій лекції Ліани Білякович, яка познайомила усіх бажаючих з темою: «Мода — 2021: уточнення тенденцій». Основна програма показів третього дня Odessa Fashion Day почалися з колекції підліткового бренду ПARA SOLO у «Золотому залі» Літературного музею. На основній локації проекту в Музеї КП «Одесміськелектротранс» 13 квітня представили свої колекції такі бренди, як Dreams & Emotions, Liu Jo, La Maree, Leyla Anishchenko, Shalena Maika, ANIFRANI, Natalia Stasyuk Charivna, Yana Belyaeva.

Читайте также:   Індустрія моди втратила ще одну легенду

Заключний день Odessa Fashion Day 14 квітня стартував на позаподіумному майданчику Емералд Моторс BMW з показу колекції нішевого бренду жіночого одягу Sophy G. Апофеозом четвертого дня сезону стали покази колекцій Kass for DOMINANTA, N. Gorod, PERS, DalAuri, KEKA в колаборації з АТБ, Sarah Berlin, TIMOFEEV, PADIMA, KNIGA на основній локації проекту в Музеї КП «Одесміськелектротранс».

Odessa Fashion Day представляє собою ланцюжок заходів, бере початок своєї історії ще в 2009 році, і є щорічним культурним і гуманітарним (некомерційним) івентом, що проходить навесні і восени. Даний проект сприяє просуванню вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. З 2016 року проект є офіційним стратегічним партнером Ukrainian Fashion Week.

Читайте также:   Після проекту "Танці з зірками" Аніта Луценко всерйоз зайнялася танцями, а Олександр Прохоров - спортом! (ФОТО)

19-й сезон проекту Odessa Fashion Day відбувся за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Одеської міської ради, Музею КП «Одесміськелектротранс» і французької кондитерської «Bize D`Amour».

Окрема подяка висловлюється партнерам проекту, які небайдужі до розвитку і зростання української моди: Емералд Mоторс BMW, ATБ, DOMINANTA, SANDALYECI, Granddent, ZARINA, Glo, AquaMelan, СТРОЙБАТ ПЛЕТНЕВИХ, ресторан «906», Grand Otrada, ІА «Одеса-Медіа» , «Фаворит успіху», а також Національні медіапартнери журнал «Joy», телеканал «Перший Діловий», рекламний холдинг «Мегаполіс», Ukrainian Fashion Channel.

Фоторгафи: В’ячеслав Котляренко, Наталя Тоневицка, Анна Одземок.

Додаткова інформація:

+380958515151,

+380980171107

ofd.ofu.@gmail.com

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.