30 березня Україна в 11-й раз приєднається до всесвітньої акції “Година Землі”

У суботу, 30 березня, Україна в одинадцятий раз приєднається до всесвітньої акції «Година Землі», в рамках якої люди по всьому світу на годину відключають світло, щоб привернути увагу на проблеми зміни клімату і світлового забруднення. Про це сказано на офіційному сайті акції.

Відзначимо, що акція зазвичай проходить в останню або передостанню суботу березня, останніми роками вона проводиться з 20:30 до 21:30 за місцевим часом. Так, українці, які хочуть приєднатися до «Години Землі» в 2019 році, повинні відключити світло у себе вдома в 20:30 30 березня і не включати його до 21:30 цього ж дня.

Вперше екозахисний захід пройшов у 2007 році в Австралії, але вже на наступний рік «Година Землі» отримала всесвітню підтримку — до Австралії приєдналися 35 країн, у 2009 році кількість збільшилася до 88. У WWF заявляють, що до «Години Землі» долучилися більше мільярда жителів планети.

Читайте также:   Logistics Gliders запускають нові вантажні безпілотники з фанери

Крім світла в житлових будинках, електрика відключається також для всіляких архітектурних пам’яток. Наприклад, це і Великі Єгипетські піраміди, Лондонський Біг-Бен, статуя Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро. А в 2013 році в Києві відключили підсвічування монумента Батьківщина-Мати.

До слова, Україна бере участь у цій всесвітній акції з 2009 року. Спочатку «Годину Землі» підтримало всього 16 населених пунктів, але вже до 2017 року налічувалося 60 міст-учасників.

Читайте також: КВЕСТ #FORTHETHRONE РОЗПОЧАВСЯ: А НА ЩО ЗДАТЕН ТИ ЗАРАДИ ТРОНУ?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.