ЦБТ: спростування звинувачень у зловживаннях від НКЦБФР прозвучало по всіх каналах

Зроблене ЦБТ спростування — тема прес-конференції.

Перед великодніми вихідними ЗМІ сколихнула новина: Національна комісія з цінних паперів звинуватила кілька компаній у веденні брокерської діяльності без ліцензій. Серед обвинувачених опинилася компанія ЦБТ. Спростування з’явилося швидко. Глава ГК ЦБТ Богдан Троцько заявив на відео: «Ми НЕ надаємо послуг на ринку цінних паперів, оскільки є консалтинговим сервісом». Повний текст доступний на офіційному сайті. А другого травня відбулася прес-конференція, на якій Центр Біржових Технологій спростування доповнив безліччю подробиць, парируючи заяву держрегулятора по пунктам.

Центр Біржових Технологій: НКЦПФР зробила помилкові висновки

Топ-менеджмент компанії зібрався в прес-центрі агентства УНІАН, щоб дати роз’яснення по кожному питанню, порушеному НКЦБФР. «Центр Біржових Технологій не є брокером і, отже, не надає послуги на ринку цінних паперів», — підкреслив керуючий партнер Максим Рудик. А раз так, звинувачення у відсутності ліцензій на даний вид діяльності звучать дивно, додав спікер ЦБТ. Спростування в такому випадку нагадує лише констатацію очевидного. «Ми надаємо консультаційні послуги, — додав Максим Рудик. — Наша діяльність не підпадає під юрисдикцію НКЦПФР». ЦБТ не відчиняє клієнтам ніяких рахунків, тому «втратити гроші» — від чого застерігає нацкомісія — тут неможливо. Їх можна тільки «витратити» — на послуги консультантів, навчальні курси та інші інформаційні продукти.

Керівники компанії Центр Біржових Технологій: спростування необхідно, щоб зняти з себе звинувачення.

Не менш сумнівним виглядає засудження рекламної кампанії в місті Київ і в інтернеті. Як всякий бізнес, ЦБТ потребує реклами і поширює її в повній відповідності з законом про рекламу, повідомив глава столичного філії Дмитро Крупенко. Він також згадав, що в тексті держрегулятора міститься натяк на анонімність компанії, що абсолютно суперечить активної соціальної діяльності її керівників: Богдан Троцько особисто читає лекції студентам, веде кілька блогів і регулярно виступає в ЗМІ, Максим Рудик брав участь (і вийшов у фінал) в в шоу-проекті «Топ-100 Гордість України»; керуючі філій також ведуть свої блоги, сайти і регулярно знімають відео про себе і свої команди. «Складно уявити собі велику політику відкритості», — підкреслив Дмитро Крупенко. Все це говорить про очевидні огріхи в зборі інформації, допущених НКЦПФР. ЦБТ був виставлений в мережі в невигідному світлі без всяких на те підстав. Навпаки, інформація, що характеризує компанію з позитивного боку була проігнорована контролюючим органом.

Центр Біржових Технологій, спростування: «Наша мета — не дати ввести в оману українців»

Центр Біржових Технологій, спростування розвіяло сумніви присутніх.

Доказом непродуманості звинувачень служить той факт, що країна місцезнаходження хостера ЦБТ зовсім не Фінляндія, як зазначено на сайті НКЦПФР, а Франція. Але справа навіть не в цьому. Відколи використання зарубіжного хостингу стало ознакою зловживань? — задаються питанням учасники прес-конференції. Єдиною причиною, що спонукала віддати перевагу французькому хостеру, стала турбота про безпеку та зручність клієнтів, стверджують керівники компанії.

Виходячи з усіх доводів наведених на захист компанії на прес-конференції, логічно було б сподіватися на адекватну реакцію НКЦБФР, відзначають в ЦБТ. Спростування, опубліковане наглядовим органом, стало б логічною відповіддю. Адже ця помилка, поспішність або недоробка, чим би воно не було, обернулася не тільки репутаційними втратами для компанії, але і зайвими переживаннями для її клієнтів.

Читайте также:   Ілон Маск включив режим жорсткої економії: чи врятує це Tesla від банкрутства?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.