Чемпіонат зі швидкісного поїдання фаршированої риби!

3 вересня, о 18.30, в рамках святкування Дня народження перлини України, міста Одеси, ВПЕРШЕ в історичному місці — в Літньому Театрі Міського саду — ВПЕРШЕ проводиться Міжнародний Чемпіонат зі швидкісного поїдання фаршированої риби.

Фарширована Риба — продуктовий Бренд Одеси, тому Організатори привертають увагу широкої аудиторії споживачів цього продукту насамперед її смаковими якостями. Фаршировану рибу для учасників надає ТОВ «Таврія В»

У конкурсі беруть участь «фанати» фаршированої риби із Одеси, а також гості міста, як чоловіки, так і жінки. Кожен з них — пристрасний любитель фаршированої риби, вихований на сімейних традиціях, готовий власним шлунком підтвердити звання Чемпіона, але для цього необхідно вмістити в нього 2 кг. фаршированої риби в швидкісному режимі. За процесом поглинання фаршированої риби уважно спостерігатимуть Почесні Гості Змагань — неодноразовий Чемпіон світу зі швидкісного поїдання продуктів, член IFECO (Міжнародна Федерація Змагань по Їжі) — Олег Жорницький (США), одесит за народженням.

Читайте также:   Українська театральна команда провела першу міжнародну прем'єру вистави «Время» в Загребі

Ось деякі його результати:
100 українських вареників — 1 хв. 35 сек.
200 пельменів — 4 хв. 19 сек.
4 кг майонезу — 8 хв.

Олег Жорницький, беручи участь в якості почесного судді, вперше відвідує подібні змагання в Європі. Для особливо обдарованих конкурсантів будуть продемонстровані відеоматеріали його перемог в Лас-Вегасі, Нью-Йорку, Атлантик-Сіті!

Продюсер Чемпіонатів зі швидкісного поїдання фаршированої риби, пельменів, українських вареників, малосольних огірочків, морозива — Алекс Гутмахер (США) розділить долю Почесного Гостя і візьме участь в проведенні Чемпіонату (одесит у четвертому поколінні).

Переможець, крім ситого шлунка, отримає КУБОК ЧЕМПІОНА, подарункові Сертифікати та грошовий ПРИЗ, який задовольнить продуктові запити його сім’ї на «Привозі».
Запрошуємо вас на Адреналін-ШОУ, яке надовго залишиться в пам’яті учасників, глядачів, а також усіх тих, хто любить іменинницю — нашу улюблену ОДЕСУ!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.