Дружина ще одного онука Єлизавети II хоче розлучитися та повернутися до Канади

Наслідуючи приклад принца Гаррі та Меган Маркл

Пітер Філіпс, син принцеси Анни й улюблений старший онук королеви Єлизавети Другої, розлучається зі своєю дружиною Отем. Як пише The Sun, ініціатор розлучення — його дружина. Вони були в шлюбі 12 років. Інсайдери говорять, що Пітер не очікував такого й буквально спустошений звісткою. Про можливе розлучення ніхто не припускав, адже всім здавалося, що вони щасливі разом «Пітер думав, що щасливий у шлюбі з прекрасною сім’єю та двома чудовими доньками. Але зараз він шокований», — стверджують джерела.

Що саме послужило причиною для розлучення, невідомо. Передбачається, що Отем надихнув вчинок принца Гаррі та Меган Маркл, які відмовилися від королівських обов’язків і переїхали в Канаду. Отем сама родом з Канади, вони з Пітером познайомилися в її рідному Монреалі. Ясна річ, тепер вона захоче повернутися додому. У їх дочок — 9-річної Савани та 7-річної Айли — подвійне громадянство, тому в разі чого вони зможуть жити в Канаді разом з матір’ю.

Читайте также:   Ілон Маск як і раніше готовий брати на роботу людей без вищої освіти

Королева дуже любила Отем, і вони були досить близькі. Очевидно, що ця новина її засмучує. До того ж це лише підтверджує той факт, що останнім часом королівська сім’я розвалюється й переживає не найкращі часи.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.