Два питання: як реанімувати кар’єру, яка зайшла у глухий кут

Засновник Virgin Group Річард Бренсон приходить на допомогу людям, карʼєра яких опинилися в глухому куті, і які не знають, що робити далі. Його рецепт складається з двох, здавалося б, очевидних, але дуже важливих питань. Відповідати слід чесно і розгорнуто.

За даними дослідження Британського психологічного товариства Research Diges, понад 70% опитаних шкодують, що «не дотримувалися своїх мрій» протягом життя. Багато в чому це стосується обраного кар’єрного шляху, відзначають експерти.

Щоб прикрощів і розчарувань було менше, підприємець Річард Бренсон радить прямо зараз відповісти на два простих питання. Вони можуть покласти початок нової кар’єри, незалежно від того, хто на них відповідає — співробітник компанії або її засновник.

Читайте также:   Самые ожидаемые фильмы 2018 года

1. Що я люблю?

Бренсон пропонує скласти список всього, чим ви захоплені та що вас цікавить. Ці речі можуть бути цілком буденними або, навпаки, дивними. Захоплення не зобов’язані мати пряме відношення до підприємництва, зазначає засновник Virgin. За його словами, будь-яку ідею можна перетворити в бізнес.

Особисті інтереси — потужне джерело натхнення для розвитку кар’єри. Раніше Білл Гейтс розповів, що легше стати професіоналом світового рівня в тій області, якою ви захоплювалися в старших класах школи. У разі Гейтса цим було програмування.

2. Що мені не подобається?

Іншим сильним джерелом ідей для бізнесу Бренсон вважає роздратування. На його думку, якщо щось викликає у вас незручності, то, ймовірно, з цим стикаються і інші люди. Розв’язання такої проблеми і є готова концепція стартапу, каже підприємець.

Читайте также:   Эксклюзивная номинация в "Оскаре" за новый прорыв

Що робити після того, як ви відповіли на ці два питання? «Подумайте, як ваші відповіді можуть зробити світ трохи краще. Пора починати перевіряти ідеї на практиці », — додає засновник Virgin.

Інший спосіб зважитися на зміни пропонує кар’єрний тренер Google і письменниця Ліз Блейк. Метод полягає в ідеї «менше думати, більше робити»: Блейк радить якомога швидше приступати до тестування ідей на життєздатність.

«Які невеликі експерименти ви можете почати прямо зараз, які не змінять вашу повсякденне життя, але перевірять гіпотези та дозволять отримати важливі навички?» — запитує експерт.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.