Єлизавета II відреагувала на плани Гаррі і Меган Маркл переїхати до Північної Америки

Королева впевнена, що остаточне рішення ще не прийнято

Єлизавета II прокоментувала рішення принца Гаррі та Меган Маркл жити в Північній Америці. У заяві на сайті британської королеви говориться, що остаточне рішення ще не прийнято.

— Обговорення з герцогом і герцогинею Сасакськими знаходяться на ранній стадії. Ми розуміємо їх бажання використовувати інший підхід, але це складні питання, для вирішення яких потрібен час, — говориться в коментарі королеви.

Газета Sun з посиланням на джерело повідомила, що Єлизавета II засмучена через плани онука жити самостійно, а принц Чарльз і герцог Вільям «лютують».

8 січня принц Гаррі та його дружина Меган Маркл оголосили, що хочуть відмовитися від фінансових привілеїв, належних їм за статусом, і заробляти самостійно. Вони планують балансувати між Великобританією і Північною Канадою і продовжувати виконувати обов’язки членів королівської сім’ї.

Читайте также:   Нове звучання Діми Коляденко – прем’єра «ТУМБАЛА Є»! (АУДІО)

Британські ЗМІ припустили, що пару засмучує їх положення. Згідно з лінією спадкоємства, Гаррі може претендувати на трон лише після свого однорічного племінника Луї. У зв’язку з цим на різдвяній листівці королеви Єлизавети II Гаррі та Меган Маркл не дісталося місця на столі з фотографіями.

7 січня герцоги Сасакські вперше вийшли у світ після відпустки. Вони відвідали Будинок Канади в Лондоні. Саме в цю країну, за версією ЗМІ, й хоче переїхати подружжя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.