Ілон Маск пожертвував $ 1 млн на посадку мільйона дерев

Мільярдер Ілон Маск підтримав збір грошей на відновлення вирубаних лісів. Він пожертвував кампанії $ 1 млн, яких вистачить на висадку мільйона дерев, і також змінив своє ім’я в Twitter, додавши в нього слово «дерево».

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск підтримав кампанію #TeamTrees, яку блогер Джиммі Дональдсон, відомий як MrBeast, запустив разом з Arbor Day Foundation. Ця некомерційна організація в тому числі висаджувала дерева на місці лісових пожеж в Каліфорнії та Орегоні. Мета проекту — зібрати гроші на посадку 20 млн дерев до кінця 2020 року.

Минулого тижня Дональдсон оголосив про старт акції та привернув до неї інших YouTube-блогерів. За правилами кампанії, вартість посадки одного дерева становить $ 1.

Читайте также:   В Одессе презентовали украинско-словацкую кинокартину "Межа"

Уже до вечора 29 жовтня була зібрано понад $ 6 млн, яких вистачало на посадку понад 6 млн дерев, зазначає Forbes USA. Маск звернув увагу на твіт Дональдсона і поцікавився, де садять дерева. Йому пояснили, в чому суть кампанії, і порадили зайти на сайт Arbor Day Foundation. Маск відреагував на наступний день. «Добре, звучить законно, пожертвую 1 млн дерев», — відповів він в Twitter.

Коли Маск переказав гроші, він написав в Twitter: «For Treebeard» («Для ента» — представника народу ентів, що населяє Середзем’я у творах Джона Рональда Руела Толкіна). Крім того, мільярдер змінив своє ім’я в Twitter на Treelon (Tree («дерево») + Elon), а свою фотографію замінив зображенням дерев.

Читайте также:   Старша дочка Білла Гейтса виходить заміж

Ілон Маск — не єдиний підприємець, який підтримав кампанію. Через годину після того, як засновник Tesla зробив пожертву, на сайті компанії з’явилося ім’я гендиректора Twitter, мільярдера Джека Дорсі. Згідно з інформацією з сайту проекту, Дорсі пожертвував $ 150 000. Однак Forbes USA не зміг підтвердити, що Дорсі особисто перерахував ці гроші.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.