Іменинник березня Олександр Лещенко: 10 цікавих фактів

27 березня хореографу, режисеру, керівнику театру танцю «Foresight» Олександру Лещенко виповнилося 30 років. За такий короткий період часу Олександр встиг дуже багато: з гастролями відвідав понад 20 країн, поставив неймовірну кількість ексклюзивних шоу-програм. На честь дня народження одного з найвідоміших хореографів України ми вирішили відзначити найцікавіші факти з його біографії.

1. Своє визнання і першу популярність серед великої аудиторії Олександр Лещенко отримав під час участі в першому сезоні телешоу «Танцюють всі» (СТБ), де посів друге місце.

2. Після брав участь в популярному шоу «Танцюю для тебе» (1+1), де в парі з гімнасткою Ганною Безсоновою тріумфально зайняв перше місце. Запам’ятався глядачам постановками яскравих і масштабних номерів.

3. Був хореографом-постановником команди з Кіровограда на проекті «Майданс» (Інтер). Команда Олександра здобула перемогу і отримала головний приз 1 000 000 грн. Після перемоги, на виграні гроші команда побудувала в Кропивницькому (колишній Кіровоград) 10 дитячих майданчиків і в місті була відкрита Імперія мистецтв «Foresight», яка вже 7 років успішно виховує нове покоління танцівників. Після перемоги, Олександр став головним хореографом другого сезону шоу «Майданс».

Читайте также:   Британські, іспанські та голландські королівські сім'ї возз'єдналися для лицарської церемонії у Віндзорському замку

4. З самого заснування театру танцю «Foresight», разом зі своєю дружиною і творчим партнером Ліною Верес, Олександр є його художнім керівником і хореографом-постановником. Саме Ліна запропонувала 17-ти річному хлопцеві стати в такому юному віці головною творчою одиницею в новоутвореному колективі «Форсайт» 13 років тому, відразу побачивши, що в ньому іскриться неординарний талант. З цього і почалася активна творча кар’єра.

5. Разом з театром танцю Олександр об’їздив з гастролями понад 20 країн, серед яких Німеччина, Франція, Туреччина, Естонія, Швеція, Фінляндія, Бразилія, Вірменія, Греція, Шотландія, ОАЕ, Китай, Голландія, Італія, Казахстан та інші.

6. Лещенко поставив такі відомі мюзикли, як «Попелюшка», «Снігова королева», «Чипполіно в Чикаго», перше в світі «Pole Art Show», і багато інших. Одним з найпопулярніших є шоу — «Саквояж», яке за 2.5 роки свого існування побачило країни Європи, Азії, Південної Америки.

Читайте также:   ЦБТ: Офіційне спростування заяви НКЦПФР, що дискредитує компанію Центр Біржових Технологій

7. Олександр Лещенко співпрацював з такими артистами, як ALYOSHA, Олександр Рибак, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Віталій Козловський, Оля Цибульська, Іван Дорн та багато інших.

8. Український хореограф Олександр Лещенко разом з «Foresight» відкривав концерт в рамках світового турне співачки Rihanna в Баку.

9. У Києві працює 3 танцювальних студії «Foresight» і Олександра Лещенка, де можуть займатися всі бажаючі: від найменших до найстарших. Також Олександр викладає сучасні танці в одному з університетів Києва.

10. Лещенко дуже любить експериментувати з жанрами, з’єднувати різні технології в одному шоу. Так, наприклад, хореограф зробив шоу-вечір «Behind the curtain», де зібрав усіх друзів для святкування свого 30-ти річного ювілею і презентації шоу-номерів.

Читайте также:   Гурт KAZKA підкорив нову вершину

Від усієї редакції ми вітаємо Олександра з минувшим ювілеєм і бажаємо досягнення цілей!

Читайте також: МАРИНА ОДОЛЬСЬКА ЗНЯЛА КЛІП НА ПІСНЮ «НЕБО» З ВІКТОРОМ СКУРАТОВСЬКИМ (ФОТО + АУДІО)

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.