ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018»

Номінація: «Підприємець року»

Андрій БІЛОУС

Генеральний директор СП ТОВ «Бітунова Україна»

Спільне австрійсько-українське підприємство «Бітунова Україна» є дочірнім підприємством STRABAG SE — одного з лідерів на будівельному ринку Європи. Завдяки доступу до новітніх розробок в області виробництва і застосування бітумних емульсій «Бітунова Україна» постійно модернізує процес виробництва і технології застосування бітумних емульсій на одному рівні з європейськими підприємствами концерну і пропонує своїм замовникам сучасні Європейські продукти за українськими цінами.

З моменту заснування «Бітунова Україна» виготовила понад 25000 тон бітумних емульсій та влаштувала 1800 тис. м2 тонкошарового покриття за технологією MULTIMAC ™, 5100 тис. м2 поверхневих обробок на автомобільних дорогах державного значення.

Стратегічні і тактичні цілі для Вашого підприємства? Головне — потрібно вижити і залишитися на ринку, зберегти колектив і фінансову стійкість підприємства. Хотілося б отримати зростання обсягів робіт.

Головні принципи ведення бізнесу? Для мене це порядність при взаєморозрахунках. Відсутність порядності у взаєморозрахунках вбиває можливість ведення бізнесу як такого.

Яке зайняття для Вас — найкращий відпочинок? Моя сім’я. Ми виховуємо двох синів, Ярослава і Ростислава. Вони для мене і є найбільше щастя.

Максим КОЗИЦЬКИЙ

Директор ТОВ «Еко-Оптіма» 

Ваша «Формула успіху»? Краща робота — це високооплачуваним хобі.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Футбольним суддею.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась: Стати олімпійським чемпіоном.

Бути сьогодні успішним — це … відповідати запитам суспільства, йти в ногу з часом.

Ваш улюблений афоризм? Якщо ви вирішили діяти — зачиніть двері для сумнівів.

Кого Ви вважаєте зразком успішного бізнесмена? Генрі Форда.

Чому Ви зайнялися саме цим видом бізнесу? Новизна галузі.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? «Гроші — це якість проведення вільного часу».

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я … піду на рекорд».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто не сумнівається в своїй правоті.

Яка риса характеру — Ваш головний недолік? Запальність.

Чи є у Вас улюблена книга? «Старий і море».

Читайте также:   11-14 октября в Одессе прошёл 18 сезон Odessa Fashion Day

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Махатма Ганді.

Яке диво світу ви б хотіли перенести в своє рідне місто? Вавилонська вежа — разом і до «високої» мети, разом нам все під силу.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення — мої діти, помилка — ледачий відпочинок.

Яке зайняття для Вас — найкращий відпочинок? Подорож і цікава книга.

 

Аліна Скоморохова

 

Генеральний директор і співвласниця ТОВ «Тін Імпекс»

Співзасновник ряду підприємств з виробництва електроенергії від сонячних електростанцій, а саме: ТОВ «Екотехніка-Ярмолинці», ТОВ «Екотехніка Миньківці», ТОВ «Енергія Сонця-Нова Ушиця», ТОВ «Екотехніка-Теофіполь», ТОВ «Екотехніка-Кам’янець-Подільський» , ТОВ «Екотехніка Хмельницький» і є директором останнього. Співзасновник і голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави». Член Правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області. Співзасновник Міжнародного об’єднання жінок українок (МОЖУ). Амбасадорка Міжнародної жіночої Амбасади підприємців. Партнер та співорганізатор проектів: міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол світу», соціального проекту «Схід і Захід разом». Помічник народного депутата України. Удостоєна ордена «За трудові досягнення» III ступеня, ордена Святої Анни II ступеня, Всеукраїнської премії «Вища проба», «Народна шана» і міжнародної нагороди бізнес-академії «Золотий меркурій» — лідер XXI століття, є переможцем в номінації «Людина року- 2008» — «За підвищення авторитету краю» та «Людина року-2010» — «Керівник» Хмельницького регіонального рейтингу популярності. Лауреат міжнаціонального рейтингу «Кращий керівник України». Кавалер-леді ордена княгині Ольги III ступеня. Переможець регіонального конкурсу Благодійна Хмельниччина 2017 в номінації «Благодійність бізнесу».

 

Три головних події 2018 року по Вашій версії? 1) Проведення модернізації власного металургійного виробництва алюмінієвих сплавів і впровадження новітніх технологій на підприємстві, в тому числі енергозберігаючих. 2) Виступ на конференції в Європарламенті на тему: Поза геополітики, чому ситуація з кримськими татарами має значення. 3) Організація та проведення Форуму жінок Хмельниччини за участю представників вітчизняної і зарубіжної еліти.

Читайте также:   Райские пляжи: ТОП 15, которые стоит посетить

Ваш життєвий девіз? «Я жінка! Я можу!» Освіта і самоосвіта, щоденна робота над самовдосконаленням, системність у всьому, гнучкість і готовність до діалогу є основними складовими успіху в досягненні будь-якої поставленої мети!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У дитинстві я мріяла стати лікарем і згодом стала і довгий час працювала за фахом.

Чи є у Вас мрія, яка поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Отримані знання дозволяють правильно побудувати стратегію втілення в життя будь-яких задумів, тому всі мої мрії завжди збуваються! Народжуються нові і, на сьогоднішній день, я дуже хочу рівноправності жінок в усіх гілках влади України.

Бути сьогодні успішним — це … вміння перетворювати мрію на мету і досягати її, бути важливим і приносити відчуття щастя оточуючим.

Ваш улюблений афоризм? «Якщо хочеш, щоб щось було сказано — попроси про це чоловіка; якщо хочеш, щоб щось було зроблено — попроси жінку» М. Тетчер.

Кого Ви вважаєте зразком успішного бізнесмена? Стіва Джобса.

Чому Ви зайнялися саме цим видом бізнесу? Так склалися життєві обставини, що нова професія сама мене вибрала. Погодившись на пропозицію організувати і очолити металургійне підприємство, багато читала, вчилася і переймала досвід зарубіжних партнерів, що дозволило досить швидко отримати високі результати і визнання як в Україні, так і на європейських ринках.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Однозначно, що щастя не в грошах! Щастя — це спокій в душі і мир в сім’ї! Гроші — це поганий господар, але відмінний слуга.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я … представниця «слабкої» статі, переверну світ і доведу, що нас врятує не тільки краса, а й любов, і турбота, і мир, і все те, що несе жінка в своїй небайдужій і люблячій душі».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Птахам. Жага високих злетів і далеких мандрівок — наша з ними спільна риса!

Яка риса характеру — Ваш головний недолік? Завзятість, яку вміло використовую під маскою наполегливості.

Читайте также:   30 березня Україна в 11-й раз приєднається до всесвітньої акції “Година Землі”

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Є дві абсолютно різнопланових, але однаково улюблених книги — це «Звіяні вітром» Маргарет Мітчелл і «Мистецтво управління державою» Маргарет Тетчер.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Маргарет Тетчер.

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Дзвін Миру вважаю справжнім дивом нашого сучасного світу — це символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. І в той же час — це заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження Людини і Культури. Надзвичайно актуальне нагадування про те, якою може бути і є ціна війни.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Любов, кохання.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент США з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Президента США я б запросила на свою малу Батьківщину — в с. Миньківці Дунаєвецького району Хмельницької області, щоб повною мірою відчути атмосферу середовища, в якій росте більшість українців. Це унікальне історичне місце в межах колишньої Миньковецької держави, за час існування якого воно прославилося як територія величезних змін і реформ, територія свободи, де добре збереглися пам’ятки того часу (кінець XVIII століття).

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головним досягненням у своєму житті звичайно вважаю своїх дітей, сім’ю, а також і другу сім’ю — мій колектив ТОВ «Тін Імпекс» — мої однодумці, мій надійний тил, справжні професіонали. Що стосується помилок, то важко такі згадати, оскільки життя завжди дає вибір і шанс вчасно виправити огріх!

Яке зайняття для Вас — найкращий відпочинок? Сімейні подорожі і нові відкриття завжди позитивно впливають на мій емоційни.

Читайте також: ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.