НВО: остання серія «Гри престолів» побила рекорд з переглядів у прямому ефірі

Як відомо, 20 травня вийшла остання серія «Гри престолів» — найпопулярнішого серіалу сучасності. Розв’язка, яку з величезним нетерпінням чекали вісім років, порадувала далеко не всіх, але це нормально, адже по-іншому з настільки популярним проектом і бути не могло (чим більше людей, тим більше думок). Звичайно ж заключна серія «Гри престолів» встановила новий рекорд за переглядами. Як повідомляє HBO, в прямому ефірі її подивилися близько 13,6 мільйона глядачів, а з урахуванням повторних переглядів в легальних онлайн-кінотеатрах — 19,3 мільйона чоловік. Ці показники стали рекордними не тільки для шоу, але і для каналу HBO в цілому. Це якщо говорити про легальні перегляди.

Читайте также:   М1 Music Awards V: повний список номінантів і переможців

До виходу шостої серії фінального сезону «Гри престолів» рекорд по кількість глядачів утримував попередній, п’ятий епізод. У прямому ефірі його подивилися 12,48 мільйона чоловік, а загальний результат з урахуванням повторних переглядів — 18,4 мільйона глядачів. В середньому кожну серію заключного восьмого сезону шоу дивилися по 44,2 мільйона глядачів — це на 10 мільйонів більше в порівнянні з сьомим сезоном. При цьому п’ять з шести епізодів восьмого сезону також виявилися найпопулярнішими за всю історію серіалу (остання серія сьомого сезону змогла утримати третє місце).

Попереднім рекордсменом на телеканалі HBO була дебютна серія четвертого сезону культової кримінальної драми «Клан Сопрано». Свого часу (в 2002 році) вона привернула 13,43 мільйона глядачів. Але тут варто враховувати, що це результат чисто за підсумками ефіру, тоді як тоді не було ні можливості подивитися серію в повторі, ні онлайн-стрімінга.

Читайте также:   Здати кров і подивитися “Гру престолів”

На жаль, даних про нелегальні перегляди немає. Але можна згадати, що тільки за добу першу серію «Гри престолів» нелегально подивилися понад 55 мільйонів разів.

Читайте також: «AVENGERS: ENDGAME» ОБІЙШЛИ КУЛЬТОВИЙ «ТИТАНІК» І ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ ЗА КАСОВИМИ ЗБОРАМИ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ КІНО

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.