Одеський кінофестиваль переноситься на осінь

Показ на Потьомкінських сходах хочуть провести живцем, а більшість інших заходів — в режимі онлайн

Міжнародний одеський кінофестиваль цього літа в Одесі не відбудеться. Його перенесли на осінь і в онлайн. Про це 12 травня повідомляє офіційний сайт ОМКФ.

Нові дати 11-го Одеського кінофестивалю — з 25 вересня по 3 жовтня (зазвичай ОМКФ проходить в другий-третій тиждень липня).

При цьому організатори поки не хочуть відмовлятися від фірмової фішки фестивалю — показу просто неба на Потьомкінських сходах в Одесі. Щорічно ОМКФ демонструє там будь-який знаковий фільм в жанрі німого кіно в супроводі симфонічного оркестру. Його хочуть провести, якщо дозволить обстава, в тому ж форматі. Решта показів відправляться в онлайн.

 — Онлайн-формат є незвичайним не тільки для нас, але і для всієї кінофестивальної індустрії. Ми сприймаємо це і як новий виклик, і як оптимальну поки можливість дати нашим глядачам те, чого вони чекають — найкращі, якісні фільми з усього світу і фестивальну атмосферу, яку вони відчують навіть через екрани, — зазначила зазначає генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.

Навіть в онлайн-форматі крім показів, залишаться майстер-класи і прес конференції. Також в онлайн-форматі буде проходити Film Industry Office — зустріч представників кіноіндустрії.

Найближчим часом буде оголошений новий регламент 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Інформація про придбання абонементів на онлайн-захід буде повідомлена додатково на офіційних ресурсах ОМКФ.

Минулого тижня стало відомо, що Каннський кінофестиваль, що раніше змінив програму і терміни, все-таки остаточно скасував всі заходи на 2020 рік. Він не єдиний: багато світових кінофестивалів в принципі скасували проведення в цьому році, частина поки не скасували, але також перенесли терміни.

Українські кінофестивалі перенесли дати: Docudays UA відбувся на місяць пізніше в онлайн-форматі, а кінофестиваль «Молодість» перенісся на кінець літа. В кінці квітня також в режимі онлайн Українська кіноакадемія організувала церемонію вручення премії «Золота дзиґа».

Читайте также:   Впервые в Украине: презентация ледового шоу «Алиса в стране чудес»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.