Олександр Прохоров та Анна Різатдінова запалили на танцмайданчику з Мадонною, у другому ефірі «Танців із зірками» (ФОТО + ВІДЕО)

Другий ефір проекту «Танці з зірками» був присвячений темі кумирів – зіркові учасники присвятили свої виступи на паркеті людям, якими вони захоплюються та які надихають їх. Хореограф і танцюрист Олександр Прохоров та бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова свій виступ присвятили Мадонні – жінці, яка підкорила Олімп світового шоу-бізнесу.

Ані судді, ані ведучі та шанувальники практично до кінця ефіру не були впевнені, чи вийде пара Анни та Олександра на паркет, через травму олімпійської чемпіонки. Але все ж, попри травму, Анна прийняла рішення поставити блокаду (спеціальний укол, який дозволяє позбутися болю у дуже короткий термін).

Пара виступила на паркеті та показала запальний фрістайл у супроводі пісні Мадонни «Vogue».

Неймовірні підтримки, кінетичне світло яскраві костюми, сила волі та віра в себе і партнера допомогли парі Прохоров-Різатдінова отримати високі бали від журі, безліч компліментів від шанувальників та голоси глядацького голосування! У залі були присутні друзі та колеги пари, серед яких була тренер Анни — Іріша Блохіна. 

Олег Винник, який був зоряним ведучим у другому ефірі, також не стримував свій захват та сказав парі свої компліменти про їх виступ.

Читайте также:   MELOVIN, alyona alyona, Микита Добринін та інші зірки на прем'єрі “Месників”

Шанувальники в соцмережах писали багато компліментів і захоплювалися тим, як ідеально танцювали Олександр та Анна!

За словами Франсіско Гомеса, він навіть не помітив, що у Анни виникла проблема зі здоров’ям — пара виконала танець бездоганно.

Олександр і Анна вивірено виконували всі трюки, підтримки та синхрони, здавалося, що це один організм або дзеркальне відображення — все було так відточено! Звичайно, такого високого рівня виконання пара змогла досягти тільки завдяки взаємопідтримці один одного.

Виступ Анни Різатдінової та Олександра Прохорова «Vogue»

За сумою балів від журі та глядачів Анна та Олександр продовжують боротьбу за перемогу в шоу «Танці з зірками», і вже найближчої неділі, на 1+1 покажуть нову постановку. У свою чергу, глядачі зможуть проголосувати і вивести пару далі в фінал!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.