Радіостанції перевиконали план по українським пісням у ефірі

А частка ведення радіопрограм українською мовою близька до 100%

Частка україномовних пісень, які звучали в ефірі загальнонаціональних радіостанцій у 2019 році, склала 56% при встановленій квоті в 35%. Про це повідомляє «Укрінформ».

Як повідомив член Національної ради з питань телебачення й радіомовлення Сергій Костинський, результат вимірів був стабільний і протягом першого півріччя 2019-го, і в цілому за підсумками року. Це говорить про певну сталість і стабільність.

Таким чином, радіостанції перевиконали встановлену законодавством квоту на 21%.

В українізації ефіру виділяються явні лідери. Так, за даними Нацради, серед загальнонаціональних радіостанцій музично-розважального формату більше всіх україномовних пісень звучить в ефірі «Країна FM» (100%), «UA: Радіо Промінь» (95%), «UA: Радіо Культура» (92%) .

Читайте также:   Повернення у бокс: Володимир Кличко зробив гучну заяву

Далі з великим відривом від трійки кращих слідують «Перець FM» (45%), замикає п’ятірку «Русское радио — Україна» (44%). У решти мережевих станцій показники нижче.

Ведучі ефіру з першої трійки радіостанцій також говорять з аудиторією виключно українською мовою. Четвертою в цьому рейтингу зі 100% показником фігурує ще одна станція суспільного мовника: «UA: Українське радіо».

А середній показник обсягу ведення передач українською мовою на загальнонаціональних радіостанціях в першому півріччі 2019 року складав 90%. І тут мовники також перепильнували — на 30%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.