Шпагати у повітрі, складні трюки та червоні двері — D’Arts Dance Project  показали кадри з репетиції нового шоу «За зачиненими дверима» (ФОТО)

Вже 18 червня D’Arts Dance Project — один з найяскравіших балетів України презентує свій новий танцювальний перформанс «За зачиненими дверима». D’Arts готуються розповісти глядачам про все головне та приховане в столичному концерт-холі Caribbean Club. Балет вже на фінішній прямій підготовки до шоу. Наразі відбуваються активні репетиції, а ми змогли зазирнути за двері та потрапити на репетицію нового танцювального шоу.

Ідея шоу «За зачиненими дверима» давно крутилася у мене в голові. Хотілося віднайти деякий сценічний символ та зачіпку, що вказуватиме на те, що люди багато чого намагаються приховати і замаскувати, створюючи ілюзію правильності та ідеальності. Але, насправді, це не так — і нам хочеться відчинити двері, за котрими суспільство ховає свої таємниці, свої “скелети” та недоліки.” — поділилася Дарі Малікова, хореограф-постановник D`Arts Dance Project.

Нова програма «За зачиненими дверима» — відвертий діалог на межі правильного і того, що поза поняттям суспільної норми. Наразі учасники балету активно проводять репетиції, відшліфовують свої рухи до ідеалу та готуються до зустрічі з глядачами. Кожну репетицію доповнюються різноманітні правки та деякі деталі, але зберігається початковий посил, що залишається недоторканим фундаментом, від якого D’Arts Dance Project відштовхуються щодня, аби знайти шляхи, котрі допоможуть розкрити суть. Балет працює над постановками вже протягом декількох місяців без вихідних, виключенням є лише ті дні, коли D`Arts їдуть на гастролі.

Читайте также:   Білл Гейтс обрав Porsche Taycan своїм першим електромобілем

“Ми намагаємося йти за планом та схемою, аби врахувати всі нюанси і пропрацювати всі деталі. Репетиції, звісно, починаються з розминки, тренажу, який базується на класичній хореографії, але адаптований під потреби балету та проекту в цілому. Після цього D`Arts розпочинають розбирати на складові  всі номери, сцени, акторські й танцювальні задачі. Іноді трапляється таке, що балет може зациклитися на одному номері протягом тижня, а буває, що номер швидко приживається та органічно існує без особливих розборів. Творчість не піддається математиці — ідеальних форматів і правил у підході до творчості не існує.” — ділиться Антон Торосян, продюсер та керівник балету D`Arts Dance Project.

За всю програму танцівники змінять більше ніж 20 костюмів — це фішка балету  D`Arts Dance Project. В костюмерній, яка протягом багатьох років наповнювалася різноманітними яскравими сценічними нарядами, Дарі знайшла натхнення для створення нових цілісних образів артистів, котрі глядач побачить на прем’єрі шоу «За зачиненими дверима».

Окрім різноманіття костюмів, музичного супроводу та інших елементів, на сцені будуть спеціально сконструйовані для виступу двері. Саме двері стали основним символом історії «За зачиненими дверима». Символом, котрий протягом всієї програми буде “червоною ниткою” пов’язувати всю палітру емоцій та історій, за якими спостерігатиме глядач. Рухомі двері будуть трансформуватися, залежно від конкретного номеру у виконанні D`Arts Dance Project. Десь вони будуть на першому плані, десь відчинені або зачинені, а в якийсь момент вони взагалі перетворяться на ліжко! Все це глядачі зможуть побачити 18 червня в столичному концерт-холі Caribbean Club на прем’єрі танцювального перформансу «За зачиненими дверима».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.