Співачка ЛУНА відсвяткує свій День народження на концерті в Одесі

Своє 29-річчя ЛУНА відсвяткує в Одесі з концертом у Літньому театрі «Морвокзал». Співачка виконає найкращі хіти, а також пісні з альбому «Зачаровані Сни» та композиції з майбутнього альбому «Транс». Артистка зазначає, що «день народження не обійдеться без сюрпризів».

ЛУНА описує свою музику, як «душевний поп» з ностальгією по 90-м і нульовим. Разом з тим, фанати відзначають, що на концертах Христини Герасимової (справжнє ім’я співачки) відбувається магія.

Відзначимо, що Христина  народилася в Дрездені (Німеччина) в сім’ї військового, але більшу частину життя жила в Україні. До початку музичної кар’єри знімалася в кліпах, режисирувала і була фотографом. Своїми кумирами називає зірку інді-поп діву Лану Дель Рей, ісландську співачку Бйорк, а також Єву Польну.

Читайте также:   Легендарный «Мачете» в Одессе выступит с сольным концертом

Нагадаємо, новий сезон Літнього театру «Морвокзал» в Одесі стартував 23 травня з ювілейного концерту Олега Скрипки. А в минулому році фестиваль відкривало шоу Вєрки Сердючки. За 45 днів роботи в попередньому сезоні пройшло 34 концерти, які відвідали 100 тисяч гостей. У нинішньому році організатори поставили перед собою ще більш амбітні завдання і відзначають, що до кінця нинішнього сезону число глядачів наближається до позначки в 500 тисяч. Другий сезон Літнього театру «Морвокзал» завершиться концертом Бориса Гребенщикова і групи «Акваріум» 31 серпня.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.