Співак та скрипаль Олександр Рибак став запрошеним гостем у рейтинговому шоу Melodi Grand Prix 2019 (ВІДЕО)

Олександр Рибак: «Національний відбір повинен об’єднувати всю країну перед Євробаченням!» (ВІДЕО)

У цьому році виповнюється 10 років з моменту перемоги Олександра Рибака на пісенному конкурсі «Євробачення-2009»! Відомий співак і скрипаль став спеціальним гостем у рейтинговому шоу Melodi Grand Prix 2019, яке транслюється у Скандинавії. Спеціально для шоу співак підготував ексклюзивний номер.

Артист почав свій виступ з віртуозного соло на скрипці, яке в одну мить перейшло у композицію, з якою Рибак брав участь в «Євробаченні-2018» — «That’s How You Write A Song», а кульмінацією номеру стала композиція-рекордсмен — «Fairytale», яка й принесла перемогу Олександру. На сцені Рибак був разом з танцюристами, які зробили яскравий і атмосферний номер. Глядачі співали разом зі співаком!

Читайте также:   Одесситка заняла третье место на конкурсе Miss Ukraine plus size

«На цьому шоу обирали виконавця, який представлятиме Норвегію на пісенному конкурсі. Я бажаю всім країнам, щоб у них був Національний відбір так само яскравий і масштабний, як у Норвегії. Оскільки такі шоу та події об’єднують всю країну перед Євробаченням!»- поділився Олександр Рибак.

За 10 років з моменту перемоги на «Євробаченні-2009» Олександр Рибак встиг записати кілька альбомів, зняти понад 20 кліпів, пише саундтреки й співпрацює зі світовими кіностудіями. Активно гастролює світом і записує дуети.

“Олександр Рибак написав мюзикл, за яким вже цієї осені буде поставлена театральна вистава. Також, артист не втомлюється тішити своїх шанувальників і часто експериментує у своїй творчості, що і робить його таким успішним і популярним!” — розповіла Яна Прядко, директор артиста.

Читайте также:   Бажаєш побачити світ — австралійський туроператор бере на себе всі витрати

Виступ Олександра Рибака на шоу Melodi Grand Prix 2019 можна переглянути онлайн: 

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.