У США семимісячний малюк став мером міста

Маленький градоначальник пообіцяв бути добрим до кожного на дитячому майданчику та приносити печиво пожежним

Наймолодшим керівником міста в Сполучених Штатах стало семимісячне немовля. Вільям Чарльз МакМілліан зайняв пост мера міста Уайтхолл у штаті Техас. Про це повідомляє Indian Express.

— Щороку посаду мера Уайтхоллу виставляють на аукціон. Цього року батьки Чарлі виклали найбільшу суму — всі гроші будуть спрямовані на благодійність, — зазначає видання.

На власну церемонію інавгурації Чарлі з’явився зі своїми батьками. Новий мер був одягнений в чорний смокінг. На захід прийшли близько 150 городян.

— Зараз у нашої країни складний час, і мер Чарлі допоможе повернути суспільству світ і доброту, — сказав голова міської ради сусіднього міста Новасота Джош Фульц, який був присутній на церемонії.

Читайте также:   Законопроект про саморозпуск парламенту Їзраїлю був прийнятий абсолютною більшістю

За допомогою батьків новий градоначальник міста оголосив свій девіз: «Зробимо Америку знову доброю» і приніс присягу, в якій урочисто присягнувся сумлінно виконувати обов’язки мера Уайтхоллу, бути добрим до кожного на дитячому майданчику, підтримувати в хорошому стані всі гравійні дороги, приносити печиво пожежним, зловити найбільшого сома, берегти, захищати і оберігати жителів Уайтхоллу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.