Українка вразила публіку американського талант-шоу зворушливим виступом

Українка Ксенія Симонова на американському телешоу «America’s Got Talent: The Champions» ( «Америка шукає таланти. Чемпіони») вразила публіку своїм умінням і пройшла у фінал.

Дівчина створює малюнки на піску. 33-річна Симонова підкорила глядачів і суддів зворушливою історією про дитину, яка росте і стає художником, але при цьому забуває про своїх стареньких батьків. Виступ закінчується закликом “Don’t ne late”, тобто “Не запізнись”.

«- Це мій перший раз в Америці, я відчуваю, що представляю тут Україна, і я хочу показати, що це гарне місце, де багато талантів,» — зазначила Симонова в промо-ролику перед виступом.

«Золоту кнопку», що дозволяє Ксенії вийти в фінал, натиснув провідний суддя «America’s Got Talent» Террі Крюс.

Читайте также:   В Одесі на Потьомкінських сходах пройшов масштабний показ німого кіно

Фінал конкурсу «Америка шукає таланти» відбудеться 11 лютого.

Всього для участі в проекті було відібрано 50 чоловік, які раніше перемагали в інших талант-шоу. У кожному ефірі передачі відбирали двох кращих: першого за допомогою «золотої кнопки», а другого — за результатами глядацького голосування. За результатами 5 півфіналів були визначені 10 кращих учасників.

Ксенія Симонова відома своїми історіями з піску. У 2009 році вона перемогла в проекті «Україна має талант». Після цього Симонова виступала в багатьох країнах світу.

Читайте також: ЗНИЩЕНУ КАРТИНУ БЕНКСІ ВИСТАВИЛИ В МУЗЕЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.