Успіх гарантовано: стали відомі найефективніші виші у світі

Один з найстаріших університетів США — Гарвардський — зайняв перше місце в списку вищих навчальних закладів з найбільшим числом надбагатих випускників. Кожен з них володіє статком у більш ніж 30 мільйонів доларів. Рейтинг склала міжнародна дослідницька організація Wealth-X.

Згідно з дослідженнями, в Гарварді вчилися студенти, які після випуску змогли досягти успіху і стати багатими. Організація стверджує, що їх кількість перевищує 13 тисяч 650 осіб, а їх загальний стан становить $ 4,769 трлн. На другому щаблі розташувався Стенфордський університет, який випустив 5 580 надбагатих випускників із загальним станом в $ 2,899 трлн. Третє місце дісталося Університету Пенсільванії, де навчалися 5 575 студентів, що стали багатими. Їхній загальний стан становить $ 1,780 трлн.

Читайте также:   7 неизвестных ранее причин увидеть Японию в ноябре

Три американські університети очолюють не тільки рейтинги США, а й світовий. В останній увійшли тільки три навчальних заклади, які знаходяться в інших країнах: британські Кембриджський і Оксфордський університети, та французька бізнес-школа INSEAD. У світовому рейтингу кожен з 20 університетів випустив як мінімум 2 тисячі випускників, які потрапляють в категорію надзаможних. У першій п’ятірці навчальних закладів їх кількість перевищує 3 тисячі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.