В Україні запрацювали штрафи для власників авто на єврономерах

Від сьогодні, 22 серпня, в Україні вводяться штрафи для власників нерозмитнених авто.

Зокрема, якщо авто незаконно перебувала в країні до 3 днів, то штраф складе 850 гривень. Повторне порушення упродовж року, перевищення строку тимчасового ввезення в Україну транспортного засобу (ТЗ) на строк до 10 днів понесе за собою штраф у розмірі 5 100 гривень. Штраф у 17 тисяч гривень власнику нерозмитненого авто треба буде сплатити за перевищення строку тимчасового ввезення особистого або комерційного ТЗ або вивезення товарів, крім особистого транспорту. Затримка більше ніж на 20 днів несе за собою штраф у розмірі 34 тисячі гривень, а перевищення строку тимчасового ввезення машини в країну на термін від 20 до 30 днів штрафується на 85 тисяч гривень. При цьому затримка більше ніж на 30 днів, втрата або розкомплектація (розбирання) авто тягне за собою штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскацію ТЗ.

Читайте также:    Олександр Прохоров та Анна Різатдінова стали лідерами першого ефіру «Танці з зірками», виконавши палкий пасодобль! (ФОТО)

Штрафувати власників зможуть як патрульні поліцейські, так і «фіскали». Перші зможуть ловити порушників «на гарячому», а другі надсилати штрафи заочно. У свою чергу активісти, які виступають за продовження розмитнення авто на єврономерах, закликають власників нерозмитнених машин не відмовлятися від їх використання повністю, а лише трохи зачекати, тимчасово відмовившись від поїздок. Передбачається, що незабаром Верховна Рада може проголосувати за законопроект Президента України Володимира Зеленського, що передбачає відстрочу штрафів до кінця року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.