Журі Каннського фестивалю вперше очолить темношкірий кінорежисер

Спайк Лі колись отримував тут Гран-прі. А тепер буде його і вручати

Американський режисер Спайк Лі очолить журі 73-го Каннського кінофестивалю. Про це 14 січня повідомила прес-служба фестивалю.

«Американський режисер Спайк Лі стане президентом журі наступного фестивалю в Каннах. У свої 62 роки режисер, який також є сценаристом, актором і продюсером, який випустило безліч картин, став культовою персоною. У своїй творчості він піднімає серйозні питання сучасності, не забуваючи звертатися до публіки «, — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що повний склад журі буде оголошений у квітні.

В рамках Каннського кінофестивалю в різні роки відбулися прем’єри семи фільмів Спайка Лі. У 2018 році його фільм «Чорний клановець» отримав в Каннах Гран-прі.

Читайте также:   Рівно 15 років тому Руслана перемогла на Євробаченні, а сьогодні співачка оголосила про старт міжнародного проекту  «Місія "Go 100% Renewable Energy!"»

Крім «Чорного клановця» серед найвідоміших картин Спайка Лі, який зачіпає такі теми, як расові відносини, бідність та інші політичні проблеми — «Не спійманий — не злодій» і «Невидимі діти». А всього на рахунку 62-річного кінорежисера більше 70 фільмів і безліч нагород, в тому числі Оскар, БАФТА та Сезар.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.