Samsung Electronics призначила нового президента мобільного підрозділу — наймолодшого за всю історію

Рада директорів компанії Samsung Electronics затвердила призначення на посаду нового президента мобільного підрозділу 52-річного Ро Тхе Муна, який виявився наймолодшим президентом в Samsung. Один із засновників південнокорейського гіганта Дон-Джин Кох, який обіймав посаду президента мобільного підрозділу до призначення Ро Тхе Муна, візьме на себе керівництво підрозділом Samsung з інформаційної технології та мобільного зв’язку, яке курує як мобільні пристрої, так і мережеве обладнання.

До призначення на посаду президента мобільного підрозділу Ро Тхе Мун керував розробкою лінійки пристроїв Galaxy. Ці перестановки повинні були відбутися ще в минулому році, але були відкладені через низку судових справ за участю вищих керівників Samsung. По суті, це чисто формальні зміни: Дон-Джин Кох залишається головним, а Ро Тхе Мун тепер офіційно стає його правою рукою.

Читайте также:   Міністр енергетики виступає проти монтажу українцями приватних сонячних електростанцій на землі

Bloomberg характеризує Ро Тхе Муна як «головастого інженера», який «дуже допитливий, коли справа стосується можливостей телефонів».

Як зазначає Reuters, Ро приєднався до Samsung в 1997 році і був головним в команді, що займалася дослідженнями та розробками лінійки пристроїв Galaxy. Він також сприяв скороченню витрат завдяки аутсорсингу виробництва мобільних телефонів, щоб краще конкурувати з китайськими виробниками мобільних телефонів, такими як Huawei.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.