Що буде з розкладом МАУ

Авіакомпанія призупинила рейси до Тегерану після падіння літака, що летів до Києва

«Починаючи від сьогодні авіакомпанія МАУ прийняла рішення призупинити виконання власних рейсів в Тегеран на невизначений термін», — повідомляють ЗМІ з посиланням на повідомлення перевізника.

Представники авіакомпанії висловили співчуття родичам загиблих і відзначили, що будуть намагатися допомогти їм будь-якими можливими методами.

Як відомо, лайнер Boeing 737 «Міжнародних авіаліній України» зазнав аварії 8 січня через дві хвилини після вильоту з аеропорту імені Імама Хомейні. У посольстві України в Ірані заявили, що на борту знаходилися 168 пасажирів і 9 членів екіпажу.

Не дивлячись на те, що офіційний представник аеропорту Тегерана вже заявив, що причиною аварії став спалах двигуна, МАУ скасувала перельоти в Тегеран через невизначеність ситуації, що не виключає, в тому числі, і терористичну загрозу. І їх можна зрозуміти, адже формулювання «з технічних причин» означає, що в катастрофі винна авіакомпанія. Хоча, справедливості заради треба відзначити, що «технічних причин» у літака віком 3,5 року не так вже й багато — так що якщо таке питання і виникне, то, скоріше, до виробника.

Читайте также:   Население Земли растет стремительными темпами

Варіанти причин катастрофи можуть бути різними, і всі вони будуть розслідувані за трьома напрямками — пілоти, літак, аеропортова служба супроводу… До речі, статистика говорить про те, що причиною 70% всіх авіаційних подій є людський фактор, і тільки 30% причин є технічними. Ось в цій «матриці» і потрібно проводити розслідування.

Що стосується інших рейсів МАУ, то літаки вилітають і прилітають за розкладом.

Резерв у перевізника є, так що літаків МАУ на їх польоти вистачить.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.