Верховна Рада прийняла нові закони щодо ведення бізнесу в Україні

Сьогодні народні депутати прийняли два законопроекти: по декриміналізації фіктивного підприємництва та скасуванню ліцензії операторам телекомунікацій.

Згідно з першим законопроектом, із Кримінального кодексу було вилучено ст. 205 «Фіктивне підприємництво», якою передбачались штрафи у розмірі до 85 тисяч гривень. Також Верховна Рада посилила покарання за ухилення від сплати податків — так, правопорушникам прийдеться сплатити штраф у розмірі 51-85 тисяч гривень, а не 17-34 тисяч гривень, як було раніше. Якщо ж у результаті неправомірних дій до держфондів та бюджетів не надійшли великі кошти, або ухилення від сплати податків було здійснено групою осіб, правопорушникам прийдеться сплатити не 34-51 тисяч гривень штрафу, а вже 85-119 тисяч гривень.

Читайте также:   Експерт: "Україна прогриміла на весь світ історією серіалу "CHERNOBYL", але вже сьогодні ми самі можемо обрати інше життя"!

Другий закон передбачає усунення законодавчої колізії норм закону про ліцензування та закону про телекомунікації, а саме — виключає з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльність у сфері телекомунікацій. Документом передбачається замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікацій на надання повідомлення суб’єктами господарювання.

Закон сприятиме зменшенню адмінтиску на суб’єкти господарювання та спрощення умов започаткування та ведення бізнесу у сфері телекомунікацій.

Нагадаємо, що раніше Нацбанк України скасував ряд обмежень, які заважали продуктивній роботі іноземних компаній та інвесторів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.