WhatsApp пригрозив судовими позовами користувачам-порушникам правил

Месенджер WhatsApp пригрозив судовими позовами користувачам, що порушують правила користування. Про це повідомляється на офіційному сайті програми.

«З 7 грудня 2019 року компанія WhatsApp робитиме правові дії проти осіб, які порушують або допомагають іншим порушувати наші Загальні положення та умови», — йдеться в заяві компанії.

У повідомленні вказується, що в список порушень входить в тому числі автоматизована або масова розсилка повідомлень. Також заборонено використання програми не в особистих цілях. При цьому в WhatsApp підкреслили, що планують збирати докази зловживань «не тільки на платформі, але і поза нею», і навели як приклад таких доказів «публічні заяви про можливість використовувати месенджер з порушеннями правил користування».

Читайте также:   Женщины водители смогут обогатить Саудовскую Аравию

«Тим самим ми повідомляємо про те, що ми будемо робити судові позови проти фізичних та юридичних осіб, щодо яких у нас є в тому числі лише позаплатформенні докази зловживань і навіть якщо ці зловживання мали місце до 7 грудня», — кажуть представники месенджера.

Крім цього, в прес-службі WhatsApp запевнили, що месенджер не має наміру відмовлятися від практики контролю за дотриманням правил компанії за допомогою технічних засобів. Зокрема, мова йде про блокування аккаунтів, заснованої на класифікаторах, отриманих в результаті застосування машинного навчання.

«Ми інформовані про те, що деякі компанії намагаються обходити наші системи машинного навчання. Проте, нам все одно вдалося виявити і заблокувати мільйони акаунтів, які зловживають нашими послугами », — підкреслили в WhatsApp.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.