3-річного американця врятував ведмідь

3-річного американця врятував ведмідь

Кейсі Хетеуей — трирічний хлопчик з американського містечка Ернул, округ Крейвен, штат Північна Кароліна, стверджує, що декілька днів провів у лісі у компанії ведмедя. 22 січня Кейсі грав зі своїми друзями недалеко від дома, але випадково загубився. Слід зазначити, що хлопець був одягнений в легку куртку, у той час як температура у Північній Кароліні вночі опускається до -6 градусів по Цельсію.

Після того як дитина не повернулася додому, місцеві мешканці одразу кинулися на пошуки. В хід були пущені гелікоптери, дрони і собаки з кінологами. Десятки волонтерів допомагали прочісувати ліс кожний день. На короткий час пошуки були припинені через погані погодні умови. Коли ж їх продовжили, то рятівники знайшли Кейсі на острові посеред озера. Ні переохолодження, ні будь-яких травм лікарям виявити не вдалося.

Читайте также:   Благотворительный концерт Звёзды Детям

Хлопець розповів, що вижити йому вдалося завдяки своєму “другу” — ведмедю, який “весь час піклувалася” про нього.

Нагадаємо, що у Північній Америці дуже часто зустрічається ведмідь барібал. Він може досягати 2 метра завдовжки і важити до 360 кг. Але на людей вони нападають досить рідко і взагалі намагаються уникати зустрічі з ними.

Читайте також: 19-РІЧНИЙ АМЕРИКАНЕЦЬ ПОГРАБУВАВ БАНК І УКОТИВ НА ОФІЦІЙНО ОРЕНДОВАНОМУ ЕЛЕКТРОСАМОКАТІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.