Як Боні і Клайд: подружжя пенсіонерів розробили шахрайську схему на Львівщині

У Львівській області оперативники карного розшуку затримали заповзятливу сімейну пару. 65-річний іноземець і його 67-річна дружина підозрюються в шахрайстві і крадіжках на території регіону.

«Уже встановлено, що вони причетні до п’яти фактів шахрайства та крадіжок. Подружжя щомісяця приїжджали в Україну на різних автомобілях. Побачивши на вулиці людей похилого віку, зупинялися і починали розповідати їм про свойого родича, який нібито потрапив у ДТП. Після такого попереднього «вступу» пояснювали, що потрібні гривні на лікування і просили поміняти їм долари за досить заниженим курсом. Уже після події обміну люди (постраждалі) помічали, що їм підсунули сувенірні купюри замість справжніх доларів», — розповів про схему шахраїв замначальника обласної поліції Тарас Сабанюк.

Читайте также:   Вічне пиво і риба без льоду: нові правила в українських супермаркетах

Шахраї, давлячи на жалість, виманили у жителів області 165 тисяч гривень. Сімейна пара працювала на території Львова, Трускавця, в Самбірському та Жовківському районах Львівської області.

Стосовно зловмисників порушено кримінальну виробництво за статтями «Крадіжка» і «Шахрайство». Статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Ведеться слідство, проводиться перевірка причетності подружжя до інших кримінальних правопорушень.

Читайте також: МАДУРО ВИВІЗ З КРАЇНИ ПОНАД 8 ТОНН ЗОЛОТА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.