Кім Чен Ин стратив п’ятьох дипломатів, які, на його думку, спричинили провал переговорів з Дональдом Трампом

Лідер КНДР Кім Чен Ин наказав стратити п’ятьох дипломатів, які відповідали за переговори з США. За провал американо-північнокорейського саміту в Ханої на аеродромі Мірім розстріляли Кім Хек Чхоль і ще чотирьох співробітників МЗС Північної Кореї, повідомила південнокорейська газета Chosun Ilbo з посиланням на своє джерело. Цих п’ятьох дипломатів звинуватили в зраді.

— Кім Чен Ин, який був шокований зривом переговорів в Ханої, в даний час проводить масову чистку з метою викликати невдоволення і скарги всередині країни, — йдеться в публікації.

При цьому ще кілька людей були заслані до таборів і засуджені до примусової праці. Йдеться про главу відділу ЦК Трудової партії Кореї з питань возз’єднання Кім Ен Чхоле і перекладача, який нібито припустився помилки в ході переговорів на саміті лідера КНДР Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом.

Читайте также:   Американський фінансист розробив стратегію торгівлі нафтою на базі твітів Трампа

Нагадаємо, що переговори Дональда Трампа і Кім Чен Ина відбулися в Ханої 27-28 лютого. Переговори закінчилися на дві години раніше, ніж очікувалося, і не підписали спільну заяву.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.