Небезпека: на півдні України нашестя отруйних павуків

Глобальне потепління та зміна клімату призвели до того, що на Півдні України з’явився невідомий раніше вид павуків. Жителі Одеської та Дніпропетровської області скаржаться на навалу жовтих членистоногих тварин, більш відомих як жовтосумі колючі павуки розміром всього 1,6 см.

Цей вид дійсно отруйний, його укус хоч і не смертельний, але по силі та неприємності відчуттів можна порівняти з укусом оси, а у людей, які чутливі до білків, у потенційних алергіків він може викликати досить важкі ушкодження.

Найчастіше таких тварин можна знайти у себе вдома. Вони агресивні тільки тоді, коли захищають свій кокон. Цих тварин бажано ізолювати — наприклад, постаратися зловити за допомогою банки, але не вступати з ними в контакт, тому що павук може поранити.

Читайте также:   Никаких взяток: родственники погибших в Харькове отказались от денег Зайцевой

Якщо ви знайшли жовтосумих павуків у великій кількості — потрібно звертатися в службу порятунку і ні в якому разі не намагатися їх ловити самостійно. Якщо тварина ужалила, вкусила, то, звичайно, варто звертатися до лікаря. Домедична допомога в цьому випадку може полягати в сильному охолодженні місця пошкодження.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.