Протести в Нових Санжарах: поліція затримала 24 людини

Дії протестувальників призвели до травмування людей

Через масові протести в Нових Санжарах поліціянти затримали 24 людини. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час брифінгу.

— Затримано вранці 17 осіб і ввечері ще 7 осіб. Розслідування триває, всім діям буде надано правову оцінку. Ніхто не має право не підкоряться закону і вимогам правоохоронців. Виробництва відкриті за двома напрямками — масові заворушення та нанесення тілесних ушкоджень правоохоронцям, — зазначив глава МВС.

Також стало відомо про стан постраждалих під час протестів. За словами представників поліції, з дев’яти поранених поліціянтів — п’ятеро отримали серйозні травми. Також під час сутички постраждала одна з протестувальників. Жінка впала, її травмував натовп.

Читайте также:   Granddent – нове слово в стоматології!

Йдеться про масові протести, які влаштували місцеві жителі Нових Санжарів 20 лютого. Люди намагалися запобігти розміщення евакуйованих з Китаю українців у санаторії, розташованому на території їхнього населеного пункту. Перед тим, як автобуси заїхали на міст, поліціянти почали оточувати протестувальників і кудись переміщати їх силою. Жителі Нових Санжар кричали: «Ганьба!», Після чого почали підпалювати шини та закидали автобуси з людьми камінням і палицями.

В результаті постраждали 9 співробітників поліції і двоє учасників протестів. У поліції порушили дві кримінальні справи. Розслідування проводиться за ч. 1 ст. 294 «Масові заворушення» і ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.