У США зірвали теракт, який готував лейтенант армії

Співробітникам ФБР вдалося зірвати теракт, який міг готувати Крістофер Пол Хессон — 49-річний лейтенант Берегової охорони США. Про це повідомляє CNN.

20 лютого, під час обшуків дому Крістофера в місті Сільвер-Спрінг, що у штаті Меріленд, правоохоронні органи знайшли там цілий склад зброї: 15 одиниць вогнепальної зброї, а також декілька тисяч патронів.

Хессона правоохоронці затримали 15 лютого. Ще в 2017 році лейтенант склав документ, в якому йшла мова про його бажання «здійснити напади із застосуванням біологічної зброї». Окрім цього, були вказані передбачувані жертви атаки: звичайні громадяни, журналісти і політики. Окремо варто виділити спікера нижньої палати Конгресу — Ненсі Пелосі.

Якщо вірити судовим документам, Хессон надихався атакою норвезького терориста Брейвіка. Лейтенант закликав до «сфокусованого насильства» і створення «білої» держави.

Читайте также:   США наготове: возобновят ли боевое дежурство ядерные бомбардировщики?

Слідчі також вдалося встановили, що одним з пошукових запитів Крістофера в інтернеті було: «краще місце в Вашингтоні для зустрічі з конгресменом».

Читайте також: У ШТАТАХ СТВОРИЛИ КОСМІЧНІ ВІЙСЬКА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.