«Жовті жилети» знову вийшли на вулиці Франції з протестам

До мітингувальників приєдналися активісти з «Чорного блоку»

У містах Франції поновилися акції «Жовтих жилетів». Найбільший протест пройшов в Монпельє. Там зібралися близько 2000 осіб. Місцеві чиновники стверджують, що до даної акції приєдналися активісти «Чорного блоку», які є дуже агресивними. Аналогічні протести відбулися і в інших містах країни — Парижі, Марселі, Тулузі, Руані, Ліллі, Страсбурзі, Діжоні та Бордо.

Організатори акції в Монпельє повідомляють, що на вулиці міста вийшли більше людей — близько 5 тисяч осіб. Щоб розігнати демонстрантів, поліцейським довелося застосувати сльозогінний газ, а учасники акції висадили службове авто правоохоронців. За інформацією місцевої поліції, затримано 7 осіб, ще 9 учасників протесту, які поранили офіцерів, заарештовані. Постраждало 7 поліцейських.

Читайте также:   Ссора с мамой привела к самоубийству

За словами начальника поліції Дідьє Лаллемент, в Парижі акція пройшла мирно і кількість учасників протесту була набагато меншою. Однак правоохоронці затримали 89 осіб і оголосили 60 попереджень.

В цей же день, сотні людей вийшли на протест в Руані, хоча там міська влада заборонила влаштовувати демонстрації по суботах. Близько 100 учасникам акції поліція винесла попередження.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.