Американець виграв в лотерею Mega Millions майже 878 млн доларів

Переможець лотереї Mega Millions вибрав опцію одноразового платежу в розмірі майже 878 млн доларів

Організатори американської лотереї Mega Millions зв’язалися з жителем штату Південна Кароліна, який ще в жовтні 2018 року зірвав джекпот на рекордну суму 1,5 млрд доларів. Щасливець побажав не розголошувати своє ім’я.

«Житель Південної Кароліни, який подав заяву на отримання другого за величиною виграшу в лотерею в історії США, вибрав опцію одноразового платежу в розмірі майже 878 млн доларів. Це нійбільша виплата джекпоту одному переможцю в історії Сполучених Штатів», — йдеться в повідомленні.

Виконавчий директор лотерейної комісії Хоган Браун заявив, що поважає рішення переможця залишитися анонімним, і пообіцяв дотриматися його побажання.

Читайте также:   Лайфхак: як проголосувати на парламентських виборах у відпустці

Виграшний квиток був проданий в період між 20 жовтня і 23 жовтня минулого року в магазині KC Mart в Сімпсонвілль, штат Південна Кароліна. Тепер продавець отримає премію в 50 тисяч доларів. А переможець мав час до 19 квітня, щоб претендувати на виграш.

Нагадаємо, 13 січня 2016 року було зірвано найбільший джекпот в історії США — приз лотереї Powerball в розмірі $ 1,585 млрд. Тоді виграш був розділений між покупцями квитків в трьох штатах — Каліфорнія, Флорида і Теннессі.

Читайте також: КОЛИШНІЙ МІЛЬЙОНЕР ЗАЛИШИВСЯ НА УЗБІЧЧІ ЖИТТЯ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.