Apple оголосили про запуск Apple Card з кешбеком і без комісії

В рамках сьогоднішньої презентації компанія Apple оголосила про випуск віртуальної банківської карти під назвою Apple Card, яка покликана поліпшити досвід користування кредитними картами. Компанія обіцяє відсутність комісій і систему нарахування кешбек.

Отримати Apple Card можна за допомогою смартфона. Для цього необхідно зареєструватися в додатку Apple Wallet і додати карту. Буквально через кілька хвилин нею можна буде користуватися всюди, де працює сервіс Apple Pay. Компанія співпрацює з банком Goldman Sachs, а Mastercard займеться обробкою платежів. Крім того, з власників Apple Card ніколи не будуть стягувати ніякі збори, знижувати процентні ставки або нараховувати пеню за прострочені платежі.

Клієнти також зможуть відстежувати покупки, перевіряти баланс і управляти своїми фінансами прямо з програми, інтерфейс якого спеціально розроблений з урахуванням інших банківських клієнтів. Крім основних функцій, в додатку є можливість групувати витрати за категоріями, будувати наочні графіки та діаграми. Для цього Apple Card використовує машинне навчання і картографічний сервіс Apple Maps, щоб фіксувати магазини і відстежувати покупки.

Читайте также:   Canaccord Genuity: Bitcoin досяг дна, але повернеться до позначки в $20 000 в 2021 р.

Як винагород Apple Card пропонує систему кешбек. Вона називається Daily Cash (щоденне нарахування) і буде залежати від способу оплати. При оплаті через Apple Pay на рахунок буде повертатися 2%, а при покупках в магазинах Apple — 3% від вартості товару. Компанія також пропонує користувачам фізичну титанову банківську карту Apple Card без номера, CVV-коду та іншої інформації. При розрахунку такої картою в магазинах кешбек складе 1%. Карту можна буде оформити цього літа.

Apple в черговий раз заявила, що для неї дуже важлива конфіденційність даних клієнтів. Вся інформація про транзакції зберігається безпосередньо на пристрої, а не на серверах Apple, а кожна карта прив’язана до чіпу.

Читайте также:   Дизайнери НБУ використовували в новій купюрі 1000 гривень піратський шрифт, порушивши авторські права Adobe

Читайте також:FACEBOOK ЗНОВУ ДАЛИ МАХУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.