Австралієць придбав металошукач і знайшов золотий самородок на півтора кілограма

Житель австралійського міста Калгурлі купив в магазині стандартний металошукач і практично відразу ж виявив золотий самородок вагою 1.4 кілограма і розміром з кулак. Вартість знахідки — майже 80 тисяч американських доларів. Сам щасливчик попросив не розголошувати його ім’я. А власник магазину Метт Кук, який продав металошукач, із задоволенням поспілкувався з журналістами.

«Він зайшов до мене в магазин і показав самородок у нього в руці, широко посміхаючись», — розповів продавець. Шматок золота залягав на глибині приблизно в півметра. «Це здорово — бачити, що люди знаходять такі самородки. Зараз їх знайти вже важче, але вони все ще там є … І ціни на золото нині високі — справжня золота лихоманка », — наводить слова Кука видання West Australian. Він також сказав, що час від часу в окрузі знаходять золото, але не дуже часто його можна добути за допомогою звичайного металошукача.

Читайте также:   Удар по Facebook: Visa, Mastercard i eBay відмовились від Libra

У вересні 2018 го року поблизу Калгурлі шахтарі виявили два величезних золотих самородка вагою 95 і 63 кілограм загальною вартістю близько п’яти мільйонів доларів.

Читайте також: ЯК БОНІ І КЛАЙД: ПОДРУЖЖЯ ПЕНСІОНЕРІВ РОЗРОБИЛИ ШАХРАЙСЬКУ СХЕМУ НА ЛЬВІВЩИНІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.