Безпека: в Україні запускають новий проект верифікації клієнтів

В Україні вперше буде запущено проект поведінкової біометрії, який дозволить значно убезпечити особисту інформацію клієнтів банків. Компанія Mastercard разом із ПриватБанком мають намір реалізувати проект до кінця поточного року.

Базовою платформою для проекту стане система перевірки користувача NuDetect від NuData (Mastercard). З її допомогою мобільний додаток «Приват24» та онлайн-банкінг зможуть перевіряти клієнтів по їх унікальній поведінці при взаємодії з додатками або пристроями. Зокрема поведінкова біометрія включає аналіз сотень сигналів, таких як характеристики пристрою, пасивних біометричних і поведінкових показників. Потім проект буде порівнювати їх з попередніми способами поведінки користувача.

Технологія NuDetect забезпечує ненав’язливу безперервну аутентифікацію і не потребує попередньої реєстрації. Користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, окрім тих, які він зазвичай робить, використовуючи свій акаунт. Приватна інформація, яка може ідентифікувати особу, не зберігається, і дані ніколи не будуть доступні хакерам.

Читайте также:   Google показала беспроводные наушники со встроенным переводчиком

Відзначимо, що платформа NuDetect вже давно працює у Європі, Північній та Південній Америці. У грудні 2018 року, у період активного шопінгу, NuData допомогла рітейлерам виявити понад мільярд неправомірних цифрових операцій і зупинити 99% шахрайських атак, заощадивши торговцям в усьому світі понад 500 мільйонів доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.