Богдан Троцько, фінансовий експерт і глава ГК ЦБТ, привітав кращих бізнесменів країни

Богдан Троцько, фінансовий і бізнес-експерт, вручив нагороди номінантам рейтингу топ-100.

У рейтингу ТОП-100 «Гордість і Краса України», поряд із зірками кіно, театру і ТВ, зайняли місце блискучі професіонали і підприємці, імена яких не настільки відомі широкому загалу. Засновники процвітаючих компаній, які діють на батьківщині та за кордоном, а також послідовники ідеї «соціально відповідального бізнесу» отримали заслужене визнання і нагороди в номінації «Бізнес», а вручала їх людина, яка легко могла б сама претендувати на таку саму — Богдан Троцько, фінансовий експерт і керівник групи компаній «Центр Біржових Технологій». Богдан Сергійович не просто глава однієї з кращих компаній країни і власник успішного бізнесу на фінансових ринках, він відомий популяризатор фінансової грамотності серед усіх верств населення — від пенсіонерів до студентів. Тож недивно, що організатори (Ельвіра Гаврилова та Богдан Терзі) запросили його взяти участь у церемонії і особисто привітати фіналістів.

Богдан Троцько, фінансист: «Діяльність номінантів рейтингу змушує повірити в майбутнє навіть песимістів»

Троцько висловив упевненість в тому, що майбутнє країни, де живуть такі люди, просто зобов'язане бути успішним.

«Сьогодні, коли навколо нас вирують політичні та економічні бурі, цей зал уявляється справжнім островом стабільності, завдяки жінкам і чоловікам, які зараз вийдуть на сцену. Незважаючи ні на які зовнішні кризи, вони кожен день професійно роблять свою справу і дарують нам впевненість в успішному майбутньому нашої країни», — повідомив зі сцени у своєму вітальному слові Богдан Троцько. Фінансист вручив дипломи рестораторам, отельерам, виробникам, виконавчим директорам і засновникам великих компаній, власникам торгових марок. Всі вони пройшли прискіпливий відбір і дійсно гідні представляти всю Україну на міжнародному терені, підкреслив Богдан Сергійович.

Експерт з фінансів та управління бізнесом Богдан Троцько охоче ділиться своїм досвідом

Богдан Сергійович дбає за біржову і інвесторську справу в Україні.

Сам Богдан Сергійович, маючи бажання, міг би не тільки увійти, а й очолити цей список. Численні учні, подпісники його блогів і послідовники називають його «гуру фінансових ринків» в Україні. Керівництво великою міжнародною компанією і ведення особистої торгівлі на біржі не заважають йому особисто вести відкриті семінари для зацікавлених, читати лекції студентам, вести просвітницький канал на ютубі, виступати експертом на телебаченні і багато іншого. Мета цієї роботи виключно соціальна, не раз підкреслював Богдан Троцько: зробити українців нацією фінансово грамотних людей, донести основи фінансової дисципліни та планування, а також відкрити всім бажаючим невичерпне джерело стабільного заробітку. Цікавитесь чимось з перерахованого? Заходьте на особистий сайт експерта.

Читайте также:   Найбільш провальні фільми в історії кінематографу

Читайте також: СЕРГІЙ РОДЛЕР, ФІНАНСИСТ, УВІЙШОВ В ТОП-100 «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ: ЧОЛОВІКИ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.